Sharp prezentuje kuchenki z funkcją grillowania

Sharp prezentuje kuchenki z funkcją grillowania
Źródło zdjęć: © sharp.pl

15.11.2013 08:51

Firma Sharp przedstawiła rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się potrawami z grilla pomimo nadchodzącej zimy. Kuchenki mikrofalowe R-642 i R-60STE oprócz tradycyjnych funkcji, takich jak automatyczne gotowanie czy rozmrażanie, posiadają też funkcję grillowania. Oprócz odpornego na temperatury talerza, umieszczono w nich także wysoki ruszt, na którym można przyrządzać potrawy z grilla.

Firma Sharp przedstawiła rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się potrawami z grilla pomimo nadchodzącej zimy.

Kuchenki mikrofalowe R-64. i R-60STE oprócz tradycyjnych funkcji, takich jak automatyczne gotowanie czy rozmrażanie, posiadają także funkcję grillowania. Oprócz odpornego na temperatury talerza, umieszczono w nich wysoki ruszt, na którym można przyrządzać potrawy z grilla. Połączenie podczerwieni (która opieka od dołu) i grilla kwarcowego (ogrzewa potrawę z góry) o mocy 1000 W, ma za zadanie równomierne opiekanie potraw. Zastosowanie takiego rozwiązania eliminuje potrzebę stałego doglądania i obracania grillowanego mięsa czy warzyw. Dzięki mikrofalom o pięciu poziomach mocy w modelu R-60STE i jedenastu w modelu R-642, skraca się również czas przygotowania dań.

Obraz
© (fot. sharp.pl)

Wyjątkową cechą nowych sprzętów Sharp jest również funkcja „pizza”, umożliwiająca błyskawiczne przygotowanie chrupiącej pizzy.

Obraz
© (fot. sharp.pl)

Model R-64. dostępny jest w kolorze srebrnym, białym i czarnym, natomiast R-60STE występuje w kolorze stali nierdzewnej.

Sugerowane ceny: R-642- 299 zł R-60STE-449 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)