Serwer multimediów od Sony

Serwer multimediów od Sony
Źródło zdjęć: © Sony

13.03.2008 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony wprowadza dwa nowe systemy audio, które pozwolą
z łatwością zarządzać zgromadzonymi zasobami muzycznymi, niezależnie od jej formatu i nośnika – oczywiście bez pośrednictwa komputera

System Giga Juke NAS-SC55PKE HDD Audio Room2Room, to droższa wersja urządzenia o sporych możliwościach. W skład zestawu wchodzi serwer muzyczny oraz jeden bezprzewodowy odtwarzacz, obsługiwane osobnymi pilotami. Wśród licznych funkcji warto wymienić dysk 80GB, czy możliwość zgrywania do postaci cyfrowej utworów z płyt CD, winylowych oraz kaset magnetycznych.

Serwer umożliwia podłączenie dowolnego gadżetu z charakterystycznym logo Walkman – telefonu Sony Ericsson lub odtwarzacza typu PMP. Urządzenie posiada tuner radia cyfrowego, którego sygnał można zapisywać na HDD w formie plików audio. Ogólna moc głośników w zestawie wynosi 100W. Do serwera można podłączyć maksymalnie 5 bezprzewodowych odtwarzaczy (jeden znajduje się w zestawie).

Drugi z systemów nosi nazwę NAS-E35HD i podobnie jak jego droższy odpowiednik, posiada funkcję zgrywania muzyki do postaci cyfrowej z nośników analogowych. W tym systemie jednak nie otrzymamy dodatkowego, bezprzewodowego odtwarzacza. Ogólna moc głośników to 60W. Oba systemy wyposażone są w stację dokującą, w której można umieścić iPoda.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)