Seria słuchawek dousznych Creative Active Fit

Seria słuchawek dousznych Creative Active Fit

Seria słuchawek dousznych Creative Active Fit
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.12.2012 13:19, aktualizacja: 18.12.2012 14:11

Dla miłośników aktywnego spędzania czasu w rytmie muzyki, Creative przygotował gamę słuchawek Active Fit. W skład serii wchodzą modele Aurvana Air i WP-250.

Aurvana Air to niewielkie słuchawki wyposażone w lekkie zaczepy Flexnium, wykonane w technologii EaseFit, które zabezpieczają przed wypadaniem z uszu podczas biegów czy innych ćwiczeń. Zaczepy dopasowują się do kształtu ucha, a dzięki temu, że stworzone zostały ze stopu niklowo-tytanowego, są lekkie i nie męczą uszu. Zaczepy są również odporne na korozję, która powstawać może w wyniku kontaktu z potem i brudem. Przewody słuchawkowe wykonane są z miedzi beztlenowej i pokryte termoplastycznym elastromerem. Słuchawki Aurvana Air wyposażone zostały w neodymowe przetworniki, cienką membranę i zestrojone otwory basowe.

Creative WP-25. to natomiast słuchawki bezprzewodowe z technologią Bluetooth. Posiadają one niewidoczny, wbudowany mikrofon przez co dają możliwość odbierania i prowadzenia rozmów telefonicznych. WP-250 to słuchawki douszne, które dodatkowo wspomagane są konstrukcją zauszną – taka budowa powinna zabezpieczyć je przed wypadaniem. WP-250 wyposażone zostały w neodymowe przetworniki dźwięku. Przy naładowanej do pełna baterii, ze słuchawek korzystać można przez 6 godzin.

288759319812716691
© (fot. Materiały prasowe)

Ceny:
Aurvana Air: 29. zł, WP-250: 199 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)