Sebastian Vettel poleca golarki marki Braun

Sebastian Vettel poleca golarki marki Braun

Sebastian Vettel poleca golarki marki Braun
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.09.2013 19:44
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Foliowe golarki marki Braun umożliwiają łatwe i przyjemne golenie milionom mężczyzn na całym świecie. Do grona fanów golarek Braun dołączył ostatnio wielokrotny mistrz Formuły 1 Sebastian Vettel, który został nowym, globalnym ambasadorem golarek Braun.

Najnowszym produktem, marki Braun są przełomowe, chłodzące skórę golarki Braun CoolTec. Golarki CoolTec zostały wyposażone w innowacyjną, aktywną technologię chłodzenia skóry podczas golenia. Elektroceramiczny element umieszczony w głowicy golarek Braun CoolTec automatycznie chłodzi i łagodzi skórę minimalizując podrażnienia, bez konieczności używania żeli i płynów. Potrójny system tnący posiada dwa niezależnie ruchome elementy tnące, które podczas golenia automatycznie dostosowują się do kształtu twarzy. Specjalnie zaprojektowane ostrza SensoBlade przechwytują włoski rosnące w różnych kierunkach.

Do najpopularniejszych golarek marki Braun należą także golarki Braun Series. Zróżnicowanie golarek i podział całej gamy na trzy linie produktowe: Serię 7, 5 i 3 pozwala na dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb skóry.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Golarki Braun Series 7 to najbardziej zaawansowane technologicznie golarki marki Braun. Technologia soniczna automatycznie dostosowuje moc golarki do gęstości zarostu, wytwarzając 10 000 mikrodrgań za każdym pociągnięciem, co zapewnia niezwykłą dokładność i komfort golenia. Golarki Serii 7 wyposażone zostały w trzy indywidualne tryby pracy: delikatny, zwykły i intensywny, w zależności od golonych części twarzy. W golarkach zastosowano także opatentowany system ActiveLift, który wychwytuje przylegające do skóry włoski w trudno dostępnych miejscach. O dokładnie ogoloną twarz dba także OptiFoil, czyli zaawansowana folia. Wyjątkowa geometria z ergonomicznymi otworami folii pozwala wychwycić jeszcze więcej włosów i ścinać je głębiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Golarki Braun Serii 5z technologią FlexMotionTec to urządzenia dedykowane mężczyznom, którzy oczekują szybkiego usuwania zarostu przy pełnej mocy, nawet na trudnych obszarach twarzy czy szyi. Dla uzyskania dokładnego efektu urządzenia zostały wyposażone w najnowszą technologię FlexMotionTec, która zapewnia lepszy kontakt ostrzy ze skórą. Technologia FlexMotionTec oparta została na współdziałaniu dwóch rozwiązaniach. System MicroMotion polega na odrębnie zamocowanych elementach tnących głowicy. Elementy mogą poruszać się dynamicznie i niezależnie od siebie. Tym samym dopasowują się do najmniejszych nieregularności skóry. Rozwiązanie MacroMotion pozwala na odchylenie głowicy aż o 40 procent i dokładne dopasowanie jej do większych konturów twarzy. Razem z opatentowanym system UltraActiveLift, polegającym na oscylującym zespole noży tnących, technologia FlexMotionTec gwarantuje efekt gładko ogolonej twarzy i szyi przy zaledwie kilku pociągnięciach golarki.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Golarki Braun Serii 3 to najlepiej sprzedające się golarki foliowe na świecie. Dzięki usprawnieniu systemu ruchomych ostrzy, większej prędkość silnika i folii SensoFoil, golarka Braun Series 3 nie tylko zapewnia jeszcze lepszą wydajność golenia 3-dniowego zarostu, ale jednocześnie jest bardzo delikatna dla skóry. Ponadto wybrane modele Braun Series 3 mogą być używane nawet pod prysznicem z pianką i żelem! Liczy się także fakt, że golarka Braun Series 3 łączy w sobie uznane na całym świecie wzornictwo marki Braun z najwyższą jakością, z której marka Braun jest znana.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)