Saturn zapełni Twoją lodówkę

Saturn zapełni Twoją lodówkę

13.06.2014 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siec Saturn ruszyła z akcją promocyjną „Zapełnimy Twoją nową lodówkę”. Każdy, kto w dniach 12-18 czerwca kupi dowolną lodówkę w markecie sieci lub na satrun.pl otrzyma bon na zakupy we Frisco.pl o wartości od 150 do 750 zł.

Lato jest okresem wzmożonego zainteresowania konsumentów lodówkami i chłodziarkami. Wpisując się w ten sezonowy trend, Saturn przy współpracy z Frisco.pl, przygotował ciekawą akcję: Wszyscy klienci sklepów sieci oraz sklepu internetowego saturn.pl przy zakupie lodówki otrzymają bon na zakupy w supermarkecie online Frisco.pl. Wysokość bonu zależy od ceny wybranego urządzenia, np. za zakup lodówki w cenie od 99. zł do 1999 zł będzie to bon o wartości 150 zł.

W sumie klienci mogą wyposażyć swoją lodówkę w produkty spożywcze o wartości od 15. do 750 zł. Akcja rozpoczyna się 12 czerwca i potrwa do 18 czerwca br.
Oferta Saturn to największy wybór lodówek na rynku. Przy zakupie urządzeń chłodzących nasi klienci zwracają szczególną uwagę na ich pojemność i funkcjonalność. Coraz częściej liczy się też nowoczesny design, a także pro-ekologiczna postawa. Lodówki o wysokiej klasie energetycznej są bardziej przyjazne dla środowiska i przekładają się na oszczędności w budżecie domowym. Teraz dopełnieniem tej oferty będą bony na zakupy w sklepie internetowym Frisco.pl –. powiedziała Anna Chruścińska z Działu Zakupu sieci Saturn, odpowiedzialna za akcję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)