Samsung WF80F5E - nowa pralka z technologią Eco Bubble

Samsung WF80F5E - nowa pralka z technologią Eco Bubble

Samsung WF80F5E - nowa pralka z technologią Eco Bubble
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.02.2013 08:59

Na lutowych targach w Monako Samsung ogłosił wprowadzenie najnowszej pralki wykorzystującej technologię Eco Bubble - WF80F5E.

W nowej pralce firmy Samsung Eco Bubble można prać w niskich temperaturach. Ma być to możliwe dzięki generatorowi bąbelków, które powodują rozpuszczenie i aktywację środka piorącego. Przez to detergent może szybciej wnikać w praną tkaninę, a aktywnie działające bąbelki umożliwiają mu przenikanie do tkanin. Zwiększa to skuteczność prania w znacznie niższych temperaturach - zapewnia producent.

Pralka wyposażona jest w silnik Digital Inverter, który nie posiada szczotek, dzięki czemu wibracje i hałas mają być mniejsze. Technologia ta to także system zrównoważonego wirowania bębna.

Silnik Digital Inverter znajdujący się w pralce Samsung Eco Bubble jest objęty 10-letnią gwarancją, a aplikacja Smart Check, pozwala wykryć i zdiagnozować przyczynę ewentualnych awarii. Dzięki temu nie musimy za każdym razem dzwonić po fachowca celem diagnozy pralki, często sami, za pomocą specjalnej aplikacji w smartphonie, możemy spróbować rozwiązać ewentualne problemy.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wszystkie ustawienia wprowadza się za pomocą pokrętła, a dotykowe przyciski reagują na naciśnięcie i wkomponowują są w obudowę. Dzięki różnym programom odplamiania, pralka może spierać plamy powstałe między innymi z: krwi, herbaty, czerwonego, wina, ketchupu, atramentu, błota czy szminki.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)