Samsung SGH‑F210 wchodzi do Polski

Samsung SGH-F210 wchodzi do Polski

15.10.2007 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystkim fanom muzyki Samsung oferuje nowy telefon Samsung F210, który łączy w sobie funkcje muzyczne z funkcjami telefonu komórkowego. Wyglądem przypominający odtwarzacz MP3, z łatwością mieści się w dłoni, wyróżnia oryginalnym designem i co najważniejsze, rozpoznaje muzykę, której słuchasz - tak reklamuje Samsung swój najnowszy model, który wchodzi właśnie na polski rynek.

Wszystkim fanom muzyki Samsung oferuje nowy telefon Samsung SGH-F210, który łączy w sobie funkcje muzyczne z funkcjami telefonu komórkowego.

Telefon muzyczny Samsung SGH-F210 wyglądem przypomina odtwarzacz MP3. Dzięki dwuczęściowej obrotowej obudowie i słuchawkach na zawieszce dobrze spełnia swoją rolę telefonu komórkowego i odtwarzacza plików muzycznych. Przy zamkniętej obudowie F210 działa jak odtwarzacz MP3 z interfejsem horyzontalnie wyświetlającym listę plików, ustawienia korektora dźwięku i informacji o odtwarzanej muzyce. Dodatkowo, telefon posiada funkcję rozpoznawania muzyki – wystarczy nagrać kilkanaście sekund utworu, a telefon podpowiada jego tytuł i wykonawcę.

SGH-F210 spodoba się użytkownikom, którzy cenią małe wymiary urządzeń. Płaski i wąski telefon komórkowy mierzy zaledwie 87,8 x 31 x 20,5 mm.

Samsung F210 to również możliwość synchronizacji z plikami muzycznymi na komputerze. Dzięki kompatybilności aparatu z najnowszym Windows Media Player 10, można automatycznie przesyłać do telefonu komórkowego pliki muzyczne umieszczone w odpowiednich folderach, bez konieczności ponownego wprowadzania informacji o nich. Telefon współpracuje ponadto z kreatorem Music Set-up Wizard, który umożliwia dostosowanie dźwięku do indywidualnych preferencji użytkownika, posiada też bibliotekę Music Library, pozwalającą użytkownikom grupować utworów muzycznych w folderach.

Aparat posiada zaawansowane funkcje telefonu komórkowego ze znaną klawiaturą 3X4, która, po otwarciu obudowy, obsługiwana jest w taki sam sposób, jak w zwykłym telefonie komórkowym. Dla zapewnienia odpowiedniej ilości miejsca na pliki muzyczne aparat został wyposażony w pamięć wewnętrzną 1 GB oraz gniazdo microSD umożliwiające rozszerzenie pamięci do 2 GB.

Telefon Samsung F210 dostępny będzie w sprzedaży od początku listopada w sugerowanej cenie 539 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)