Samsung opóźni premierę telefonu z Androidem

Samsung opóźni premierę telefonu z Androidem12.02.2009 20:30
Samsung opóźni premierę telefonu z Androidem
Źródło zdjęć: © SAmsung

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Samsung nie przestawi w następnym tygodniu swojego pierwszego telefonu pracującego pod kontrolą systemu Android. Jego premiera została przesunięta na drugą połowę roku.

Samsung planował prezentację swojego pierwszego telefonu pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Android podczas targów Mobile World Congress, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu w Barcelonie. Jednak podczas wywiadu udzielonego magazynowi The Guardian, szef marketingu firmy, Younghee Lee, stwierdził, że firma nie zdąży do tego czasu przygotować takiego urządzenia. Na chwilę obecną jego premiera planowana jest dopiero w drugiej połowie roku.

Warto zauważyć, że w tym roku wiele konkurencyjnych firm zamierza wprowadzić na rynek telefony z Androidem na pokładzie. Najprawdopodobniej już w maju na rynku pojawi się T-Mobile G2. następca pierwszego urządzenia pracującego pod kontrolą tego systemu, G1. Również Sony Ericsson, Motorola, LG, Asus oraz Toshiba planują zaprezentować w tym roku swoje produkty pracujące z tym systemem.
Na chwilę obecną nic jednak nie wiadomo na temat telefonicznej propozycji Samsunga. Nie jest znany rodzaj jego obudowy, wygląd ani tym bardziej parametry techniczne.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)