Samsung Jet wchodzi na polski rynek

Samsung Jet wchodzi na polski rynek

Samsung Jet wchodzi na polski rynek
Źródło zdjęć: © WP.PL
30.07.2009 14:51, aktualizacja: 30.07.2009 15:52

Samsung S8000 Jet plasuje się w światowej czołówce zarówno pod względem technologii wyświetlacza, jak i prędkości działania. Nowy smartfon Samsunga wchodzi na polski rynek już w sierpniu. Jego możliwości powinny zadowolić fanów multimediów na najwyższym i co ważne - najwydajniejszym - poziomie

Innowacyjny wyświetlacz WVGA AMOLED o wielkości 3,1-cala obsługujący 16 mln kolorów, zapewnia niezwykłą wyrazistość i pełnię barw, a dodatkowo czterokrotnie wyższą rozdzielczość niż ekrany o rozdzielczości WQVGA. Charakteryzuje się bardzo oszczędnym zużyciem energii - dzięki technologii AMOLED Samsung Jet zużywa o 40% mniej energii niż telefon komórkowy wyposażony w wyświetlacz TFT LCD.

800-megahercowy procesor czyni z Samsunga Jet jeden z najszybszych dotykowych telefonów dostępnych na rynku.

Zastosowany w telefonie Samsung Jet trójwymiarowy interfejs obsługi multimediów zapewnia łatwy dostęp do sześciu podstawowych funkcji multimedialnych, takich jak album zdjęć, odtwarzacz plików muzycznych, odtwarzacz plików wideo, radio FM, gry i Internet - które można uruchomić w prosty sposób, obracając sześcian widoczny na ekranie.

Samsung Jet został wyposażony w funkcję motion gate - system rozpoznawania ruchu, który umożliwia dostęp do ulubionych multimediów przez zwykłe stuknięcie, przechylenie telefonu lub poruszenie nim.

Funkcja inteligentnego odblokowywania (smart unlock) pozwala użytkownikom na odblokowanie telefonu oraz bezpośrednie wywołanie określonego menu lub aplikację poprzez narysowanie na ekranie odpowiedniej litery alfabetu. Użytkownicy mogą wybrać menu, które chcą bezpośrednio wybierać za pomocą liter alfabetu od A do Z. Technologia inteligentnego odblokowywania umożliwia użytkownikom zaprogramowanie własnych, zindywidualizowanych ruchów stosowanych do obsługi telefonu, zapewniając tym samym wysoki stopień personalizacji.

W telefonie Samsung Jet dostępnych jest już ponad 20 widgetów, a dodatkowe widgety użytkownicy mogą pobrać za pomocą widgetu "więcej widgetów".

Opracowana przez firmę Samsung przeglądarka internetowa została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom wygodne i szybkie surfowanie po sieci. Można przeglądać do pięciu stron równocześnie oraz dodawać zakładki do ulubionych stron w postaci widgetów na stronie głównej telefonu. Można włączyć opcję blokady reklam, funkcję wielokrotnego pobierania i pobieranie w tle. Prosta, obsługiwana jednym palcem funkcja zoom, w którą wyposażona jest przeglądarka, umożliwia użytkownikom powiększanie i zmniejszanie stron internetowych jednym ruchem.

Samsung Jet jest także wyposażony w liczne funkcje multimedialne, obejmujące 5-megapikselowy aparat fotograficzny, technologię DNSe & SRS WOW Sound Effect zapewniającą najwyższą jakość dźwięku, a także odtwarzanie plików wideo w formacie DivX i XviD.

Od sierpnia telefon wchodzi do sprzedaży w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie 1799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (147)