Samsung GamePad - konsola z telefonu

Samsung GamePad - konsola z telefonu

Samsung GamePad - konsola z telefonu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.01.2014 10:31, aktualizacja: 07.01.2014 13:22

Samsung zaprezentował kontroler Smartphone GamePad i aplikację Mobile Console - rozwiązania stworzone z myślą o lepszym dostosowaniu popularnej serii urządzeń GALAXY do potrzeb graczy. Smartphone GamePad powstał w odpowiedzi na błyskawiczny rozwój globalnego rynku gier mobilnych.

Kontroler Smartphone GamePad przekształca smartfon bądź tablet GALAXY w przenośną bądź stacjonarną konsolę do gier. Łatwa do przenoszenia i wytrzymała stalowa konstrukcja pozwala podpiąć pad do urządzeń o rozmiarach od 4 do 6,3 cala. Można też podłączyć urządzenie GALAXY do telewizora za pomocą kabla HDMI albo AllShare Screen Mirroring.

GamePad został zoptymalizowany pod kątem używania z urządzeniami GALAXY opartymi na systemie Android 4.3 (Galaxy Note 3. S4, Note II i S III), z którymi łączy się za pomocą NFC i umożliwia szybszy dostęp do gier za pośrednictwem przycisku "PLAY". Jednakże można go również łatwo podłączyć do smartfonów i tabletów za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Po dotknięciu przycisku "PLAY" otrzymujemy dostęp do aplikacji Mobile Console - zintegrowanej platformy uruchamiania gier, która pozwala wygodnie przeglądać i kupować gry wykorzystujące nowy kontroler. Mobile Console umożliwia dostęp do gier najróżniejszych gatunków, od tradycyjnych gier wyścigowych, jak Need for SpeedTM Most Wanted (EA) i Asphalt8. Airborne (Gameloft), poprzez strzelanki, jak Modern Combat 4: Zero Hour (Gameloft), gry sportowe, jak Virtua TennisTM (SEGA), aż po gry akcji, jak Prince of Persia: The Shadow and the Flame (Ubisoft). Aplikację Mobile Console można pobrać za pośrednictwem Samsung Apps albo klikając przycisk "PLAY" na GamePadzie. W dniu premiery będzie w niej dostępne 35 gier, a z każdym dniem tytułów ma przybywać.

Cena: 24. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)