Samsung Galaxy S6 będzie ładowany bezprzewodowo?

Samsung Galaxy S6 będzie ładowany bezprzewodowo?

Samsung Galaxy S6 będzie ładowany bezprzewodowo?
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
19.02.2015 10:04, aktualizacja: 19.02.2015 11:02

"Dzięki nadchodzącym smartfonom Galaxy, użytkownicy poznają zupełnie nowy, bezprzewodowy świat" - tak w najnowszym wpisie na oficjalnym blogu Samsunga, producent "zajawia" nadchodzący telefon Galaxy S6.

Wiele wskazuje na to, że obudowa typu unibody, w którą zostanie wyposażony najnowszy model Galaxy, oprócz stylowego wyglądu pozwoli na bezprzewodowe ładowanie indukcyjne. To oczywiście jak na razie niepotwierdzona informacja, ale bardzo prawdopodobna. Przy malejących wynikach sprzedaży telefonów Samsung zrobi wszystko, żeby w S6 pojawiło się jak najwięcej tzw. _ efektów wow. _Oprócz ładowania bezprzewodowego, "nowy, bezprzewodowy świat" może oznaczać również bogatą ofertę akcesoriów stworzonych z myślą o Galaxy S6. Najciekawsze jest jednak to, w jaki sposób Samsung rozwiąże kwestie ładowania bezprzewodowego telefonu z metalową obudową typu unibody.

_ Co będzie popularne w świecie komputerów w 2015 roku? Firmy już pracują nad nowymi pomysłami. Jednym z nich jest np. bezprzewodowe ładowanie urządzeń elektrycznych. Do łask powrócił także PC. [wideo] _

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Nie kupujcie produktów Google, ostrzega... pracownik Google

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)