Samsung Galaxy Note 7 - galeria zdjęć

Samsung Galaxy Note 7 - galeria zdjęć

Samsung Galaxy Note 7 - galeria zdjęć
02.08.2016 19:52, aktualizacja: 06.03.2017 13:01

Samsung zaprezentował swój najnowszy phablet - [ Galaxy Note 7 ]( http://komorkomania.pl/33431,samsung-galaxy-note-7-oficjalnie-pierwsze-wrazenia ). Widzieliśmy go już z bliska i trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie. Co więcej, jego podzespoły są na tyle mocne, że zapewne będzie to jedno z wydajniejszych urządzeń mobilnych 2016 roku.

Samsung zaprezentował swój najnowszy phablet - Galaxy Note 7. Widzieliśmy go już z bliska i trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie. Co więcej, jego podzespoły są na tyle mocne, że zapewne będzie to jedno z wydajniejszych urządzeń mobilnych 2016 roku.

1 / 5

Samsung Galaxy Note 7 - ekran

Obraz
Fot. Fot. Joanna Sosnowska- WP

Galaxy Note oznaczony numerem 7 będzie występował w kilku kolorach.

Ładny kolor nie może nam jednak przesłonić tego, co w smartfonach najważniejsze, czyli specyfikacji. Przekątna ekranu wynosi 5,7", a rozdzielczość 2560 x 1440 pilkseli. Wyświetlacz to oczywiście SuperAMOLED, dzięki czemu kolory są żywe i soczyste

2 / 5

Wnętrzności Galaxy Note 7

Obraz
Fot. Joanna Sosnowska - WP

Samsung Galaxy Note 7 został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor (2.3GHz Quad + 1.6GHz Quad), 64 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB RAM. Powinien więc być bardzo wydajny.

System operacyjny to Android 6.0.1.

3 / 5

Galaxy Note 7 - oczywiście z rysikiem

Obraz
Fot. Joanna Sosnowska - WP

Rysik S-Pen w Galaxy Note 7 zyskuje nowe funkcje. Teraz jest wodoodporny i można nim pisać także po zablokowanym ekranie. A do tego został wyposażony w opcję tłumacza i lupy.

4 / 5

Galaxy Note 7 - aparat

Obraz

Ekran Galaxy Note 7 obsługuje funkcję "always on", czyli nawet na zablokowanym ekranie mogą być wyświetlane różne informacje (godzina i data, kalendarz, wybrana notatka, itd).

Aparat znamy już z Galaxy S7. Samsung stwierdził chyba, że po co poprawiać coś, co jest już wystarczająco dobre, dlatego w Note 7 znajdziemy 12-Mpix aparat. Aparat przedni ma 5 Mpix.

5 / 5

Samsung Galaxy Note 7 - kolory i dostępność w Polsce

Obraz
Fot. Joanna Sosnowska - WP

Galaxy Note 7 będzie dostępny w kolorach: czarnym, srebrnym, złotym i niebieskim. Ten ostatni jest zdecydowanie najładniejszy, nawet mimo faktu, że bardzo widoczne są na nim wszystkie odciski palców,

Cena nie jest jeszcze znana, ale sądząc po specyfikacji, raczej nie będzie niska. Galaxy Note 7 ma być dostępny w naszym kraju już od września.

A tu znajdzieciewięcej informacji o Galaxy Note 7, smartfonie na sterydach.

_ Joanna Sosnowska _

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)