Samsung Galaxy Note 4 został stworzony dla selfie?

Samsung Galaxy Note 4 został stworzony dla selfie?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.08.2014 16:27, aktual.: 22.08.2014 17:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa garść przecieków w sprawie nadchodzącego phabletu koreańskiego producenta skupia się na apracie fotograficznym i związanym z nim oprogramowaniu.

Nowa garść przecieków w sprawie nadchodzącego phabletu koreańskiego producenta skupia się na aparacie fotograficznym i związanym z nim oprogramowaniu.

Dzięki informacjom ze strony SamMobile możemy wyciągnąć prosty wniosek: nowy Galaxy Note będzie stworzony dla wymagających amatorów selfie. Po pierwsze, zamiast standardowego, 2-megapikselowego aparatu przedniego Samsung zastosuje 3,7-megapikselową kamerkę, dzięki której nasze zdjęcia z ręki będą miały rozdzielczość 2560x144. pikseli. Drugi z aparatów będzie prawdopodobnie posiadał 16 megapikseli ze stabilizacją obrazu i możliwością kręcenia filmów w jakości UHD (3840x2160).
Kolejną ciekawostką ma być implementacja technologii SideTouch. Zamiast fizycznego przycisku odpowiadającego za spust migawki, producent umieści na fragmencie obudowy dotykowy panel. Co więcej, w oprogramowaniu znajdą się tryby dla amatorów popularnej ostatnio formy fotografii: "Wide Selfie" (szeroki kąt pozwoli na objęcie na zdjęciu większej ilości ludzi), "Selfie Alarm" (automatyczne ustawienie ostrości na twarzy) i "Create a GIF file" (stworzenie pliku GIF z następujących po sobie zdjęć).

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto pierwsze oficjalne zdjęcia iPhone'a 6!/b>

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)