Samsung Eclipse - odkurzacze z technologią Twin Chamber System

Samsung Eclipse - odkurzacze z technologią Twin Chamber System

Samsung Eclipse - odkurzacze z technologią Twin Chamber System
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.06.2012 16:38

Samsung wprowadził na polski rynek nową linię bezworkowych odkurzaczy Eclipse, obejmującą trzy modele: Eclipse Black, Eclipse Red i Eclipse Eco, korzystające z technologii Twin Chamber System.

Wszystkie nowe odkurzacze wykorzystują technologię Twin Chamber System, opierającą się na podziale komory odkurzacza na dwie części. W komorze wewnętrznej tworzy się cyklon powietrzny, który filtruje cząsteczki zanieczyszczeń i następnie gromadzi je w komorze zewnętrznej. System ten ma zapobiegać zapychaniu filtrów, dzięki czemu możliwe jest dłuższe utrzymanie dużej mocy odkurzacza oraz lepszych efektów czyszczenia. Drobiny brudu i kurzu zbierane są w pojemniku, skąd za naciśnięciem jednego przycisku się je usuwa. Użytkownik może także umyć pod bieżącą wodą filtr przedsilnikowy, który wykonany został z gąbki.

Standardowe szczotki wszystkich nowych modeli posiadają przełącznik dywan/podłoga. Dodatkowo urządzenia wyposażone są w zestaw akcesoriów przeznaczonych do czyszczenia szczelin oraz usuwania kurzu. Do modelu Eclipse Black SC479. dołączono także szczotkę do twardych nawierzchni, a do modelu Eclipse ECO SC47J0 szczotkę do parkietu.

Stonowana kolorystyka i detale to główne cechy wzornictwa nowych modeli. Urządzenia wyposażone są w stalowe rury teleskopowe. Odkurzacze mogą być stawiane zarówno w poziomie, jak i pionie, zależnie od preferencji użytkownika.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Najbardziej zaawansowanym modelem nowej linii jest Eclipse Black SC479. o mocy 2000W i mocy ssącej 370W. Jego unikalną cechą jest też regulacja mocy w rączce na podczerwień oraz głęboki czarny kolor, podkreślony przez niebieską ramkę. Model Eclipse ECO SC47J0 dzięki mocy 1200W i mocy ssącej 320W jest bardziej ekologiczny i cechuje się niższym zużyciem energii i ma biało-błękitny kolor. Czerwony model Eclipse Red SC4750 działa z mocą 1800W i mocą ssącą 360W.

Sugerowane ceny detaliczne:
Eclipse Black SC4790 – 486 zł
Eclipse ECO SC47J0 – 429 zł
Eclipse Red SC4750 – 319 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)