Samsung Corby w wersji TXT

Samsung Corby w wersji TXT

Samsung Corby w wersji TXT
14.10.2009 12:44, aktualizacja: 14.10.2009 12:57

Po październikowej polskiej premierze kolorowych telefonów spod znaku Corby, do sklepów trafiła nowa, wyposażona w klawiaturę QWERTY wersja tego modelu - Samsung CorbyTXT. Łatwy i szybki dostęp do komunikatorów, poczty elektronicznej i serwisów społecznościowych zmienia tę komórkę w wygodne centrum informacyjne, którym możemy zarządzać na 2,2 calowym wyświetlaczu.

Po październikowej polskiej premierze kolorowych telefonów spod znaku Corby, do sklepów trafiła nowa, wyposażona w klawiaturę QWERTY wersja tego modelu - Samsung B3210 CorbyTXT. Łatwy i szybki dostęp do komunikatorów, poczty elektronicznej i serwisów społecznościowych zmienia tę komórkę w wygodne centrum informacyjne, którym możemy zarządzać na 2,2 calowym wyświetlaczu.

Wspomniany wyświetlacz niestety może pochwalić się rozdzielczością jedynie QCIF czyli 176 x 144 pikseli - to trochę mało jak na 2,2-cala. CorbyTXT kontynuuje młodzieżowy i kolory trend rozpoczęty przez Samsung Corby. Podkreśla to kolorowa obudowa telefonu, podobny design oraz rysunkowe menu.

W najnowszym modelu postawiono jednak większy nacisk na funkcje komunikacyjne. Z CorbyTXT można nie tylko bez problemów korzystać z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych, lecz również porozumiewać się za pomocą komunikatorów. A dzięki klawiaturze QWERTY wysyłanie setek SMS-ów wchodzi po prostu w nawyk.

Funkcje komunikacyjne uzupełniają multimedia: odtwarzacz muzyki, radio z RDS-em czy aparat fotograficzny 2 Mpix. Umieszczone na przednim panelu przyciski szybkiego dostępu pozwalają na natychmiastowe uruchomienie zbiorów muzycznych, przesłanie wiadomości i zrobienie zdjęcia. Dzięki wbudowanemu wejściu 3.5 mm mini-jack, do telefonu można podłączyć paktycznie dowolne słuchawki.

Telefon CorbyTXT dostępny jest już w sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 549 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)