Samsung: ChatON ma 100 mln użytkowników

Samsung: ChatON ma 100 mln użytkowników

Samsung: ChatON ma 100 mln użytkowników
Źródło zdjęć: © chip.pl
03.10.2013 17:09

Liczba użytkowników uruchomionej w 2011 roku usługi ChatON na całym świecie przekroczyła już 100 mln. Jeszcze w maju 2013 roku liczba użytkowników wynosiła 50 mln - podał Samsung w komunikacie prasowym.

Dynamiczny rozwój ChatON to wynik dostępności usługi na wielu międzynarodowych rynkach, różnych platformach i systemach operacyjnych. Oferuje ona użytkownikom obsługę za pośrednictwem komputerów osobistych poprzez stronę web.samsungchaton.com, klasycznych telefonów Samsung, a także wszystkich systemów operacyjnych stosowanych w smartfonach: Android, iOS, Blackberry i Windows Phone. Obsługa współdzielonych ekranów pozwala logować się do usługi ChatON z jednego konta Samsung nawet na pięciu różnych urządzeniach.

ChatON cieszy się rosnącą popularnością w Indiach, Chinach i Stanach Zjednoczonych, stopniowo zdobywając coraz większe grono zwolenników również w krajach Europy i Bliskiego Wschodu. W Polsce liczba użytkowników wynosi już 50. tys. Projektantom usługi zależało na umożliwieniu użytkownikom z różnych zakątków świata swobodnego komunikowania się w wielu językach, dlatego ChatON obsługuje obecnie 63 języki w największych krajach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)