Samsung Aquatic: odkurzacz, który dba o zdrowie

Samsung Aquatic: odkurzacz, który dba o zdrowie

Samsung Aquatic: odkurzacz, który dba o zdrowie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.03.2012 13:28, aktualizacja: 28.03.2012 16:59

Samsung wprowadza do swojej oferty odkurzacz Aquatic SD9450, który dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości filtrujących wody doskonale radzi sobie nie tylko z kurzem, ale również z alergenami. Potwierdza to certyfikat Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom.

Samsung Aquatic SD945. nie tylko pozwala zachować czystość podłóg i świeży wygląd dywanów, ale również pomaga zmniejszyć ilość roztoczy i bakterii w naszym otoczeniu. Odkurzacze charakteryzują się większą siłą ssania niż tradycyjne odkurzacze cyklonowe, co oznacza dodatkową ochronę przed szkodliwymi alergenami. Co równie ważne, przez cały czas użytkowania odkurzacze wodne zachowują swoją siłę ssącą, gdyż nie ma w ich przypadku możliwości zapchania się filtru lub worka.

System filtracji Aqua Multi Chamber umożliwia podglądanie procesu filtrowania zabrudzeń zebranych przez odkurzacz serii Aquatic SD94. Filtrowanie nie odbywa się od razu jak w tradycyjnych odkurzaczach, lecz wielostopniowo, co powinno zapewnić odpowiedni skutek. Innowacyjny cyklon wodny Aqua Cyclone jest odpowiedzialny za pierwszy stopień filtracji. Dzięki wykorzystaniu powietrza oraz naturalnych właściwości filtrujących wody doskonale radzi sobie z każdym zanieczyszczeniem. Następnie można zaobserwować, jak zabrudzona woda opuszcza główną komorę i jest filtrowana przez 4 sąsiadujące komory aż do ponownego uzyskania czystej, przejrzystej i pozbawionej zanieczyszczeń wody.

Allergy Care+

Główną zaletą odkurzacza Aquatic SD945. jest jego przeciwalergiczne działanie. Domowy kurz jest siedliskiem wielu czynników alergicznych. Gromadzą się w nim roztocza, grzyby, pleśń, ludzkie włosy, sierść zwierząt, a także pyłki roślin. Samsung Aquatic SD9450 wyłapuje bez problemu zarówno grzyby, jak i pyłki. Podczas gdy tradycyjne urządzenia uwalniają w trakcie odkurzania do 35% mikroskopijnych cząsteczek kurzu, Aquatic SD9450 zatrzymuje ponad 98% z nich. Urządzenie nie wymaga wymiany worków i filtrów, dlatego jest bardziej higieniczne niż tradycyjny sprzęt. Po każdym odkurzaniu zbiornik można wyczyścić w prosty i szybki sposób poprzez wylanie zanieczyszczeń i przepłukanie komory czystą wodą, co zapobiega rozwojowi bakterii oraz drobnoustrojów. Odkurzacz Samsung Aquatic SD9450 został nagrodzony certyfikatem Seal of Approval przez Brytyjską Fundację Przeciwdziałania Alergiom (British Allergy Foundation) za zapobiegające alergiom działanie filtrujące grzyby i pyłki.
. Specyfikacja
• Maksymalna moc: 1600W
• Moc ssania: 200W
• Nadający się do mycia filtr HEPA H13
• Aqua Multi Chamber
• 2.0l: pojemność na kurz, 0.5l: pojemność na wodę
• Akcesoria 3 w 1 mocowane do węża
• Stalowa rura teleskopowa

Sugerowana cena detaliczna 1699 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)