Sam Raimi reżyserem World of Warcraft

Sam Raimi reżyserem World of Warcraft

Sam Raimi reżyserem World of Warcraft
Źródło zdjęć: © Wow
23.07.2009 13:00, aktualizacja: 24.07.2009 10:43

Reżyser kinowego klasyka "Martwe Zło" oraz kasowej trylogii "Spiderman" został wybrany na reżysera filmu World of Warcraft opartego o protoplastę gatunku MMORPG. Produkcją filmu zajmie się Charles Roven, który ostatniego lata wprowadził na ekrany kin absolutny hit Batman: Mroczny Rycerz

Blizzard Entertainment i Legendary Pictures poinformowały o znalezieniu odpowiedniego reżysera do kinowej adaptacji World of Warcraft. Oba koncerny zapowiedziały przy tym, że jest to decyzja ostateczna.

Obraz
© (fot. steelseries.com)

"Praca z Raimim zapewni Legendary poparcie w zatrudnieniu najwyższej klasy, światowych twórców filmowych˛ powiedział Thomas Tull" z Blizzarda. "Pasja Sama związana z grą jest niewiarygodna i dzięki temu jesteśmy pewni, że stworzy niesamowity film." - dodał.

" World of Warcraft to fantastyczna i pełna akcji historia" - powiedział nowo wybrany reżyser. "Jestem podekscytowany możliwością pracy w tak dynamicznym zespole produkcyjnym. Naszym celem jest pokazać wspaniałą historię z WoWa na wielkim ekranie".

Produkcją filmu zajmie się Charles Roven, który ostatniego lata wprowadził na ekrany kin absolutny hit Batman: Mroczny Rycerz oraz - znacznie wcześniej - klasyk sci-fi "12 Małp".

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)