Ruszyły zapisy na Electrolux Design Lab 2013

Ruszyły zapisy na Electrolux Design Lab 201318.02.2013 14:49
Ruszyły zapisy na Electrolux Design Lab 2013
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18 lutego 2013 roku ruszyła interaktywna strona Electrolux Design Lab 2013, na której można zgłaszać projekty na tegoroczną edycję konkursu.

Zgłoszone projekty powinny uwzględniać innowacyjne rozwiązania do domów przyszłości. W tym roku inspiracją dla uczestników powinno być miejskie życie, a w szczególności "wspólne gotowanie", "naturalne powietrze" lub "łatwe sprzątanie". Wprowadzono też kilka istotnych zmian w przebiegu konkursu. Aby wziąć w nim udział nie trzeba opracowywać szczegółowego projektu, wystarczy sam pomysł i szkic. Dopiero w późniejszych etapach autorzy najciekawszych pomysłów zostaną poproszeni o dalszy rozwój koncepcji. Termin zgłaszania prac upływa 1. marca.

Postawiono też na interaktywność. Najlepsze projekty zostaną zaprezentowane w sieci. Internauci, głosując na swoje ulubione prace, będą mieli realny wpływ na to, kto przejdzie do następnego etapu. Projekt, który otrzyma największą liczbę głosów, automatycznie przechodzi dalej.

Główną nagrodą w konkursie jest półroczny, płatny staż w jednym z centrów projektowania Electrolux oraz 5 00. euro. Jury przyzna tę nagrodę osobie, która stworzy najbardziej przełomowe i innowacyjne rozwiązanie do domu przyszłości. II miejsce to 3 000 euro, a III - 2 000 euro. Autor projektu, który zdobędzie najwięcej głosów internautów otrzyma 1 000 euro.

Więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)