Ruszyły testy wirtualnego telefonu TelePlay

Ruszyły testy wirtualnego telefonu TelePlay

Ruszyły testy wirtualnego telefonu TelePlay
Źródło zdjęć: © Play
22.12.2010 19:22, aktualizacja: 23.12.2010 09:17

Play rozpoczął testy usługi TelePlay, dzięki której możliwe jest dzwonienie i odbieranie połączeń oraz wysyłanie i odbieranie SMS-ów z danego numeru telefonu za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze.

Koszty połączeń są takie same jak w aktualnej taryfie uruchomionej na danym numerze telefonu. Usługa pozwala zaoszczędzić podczas pobytu za granicą (_ Stan Darmowy _ zadziała na całym świecie), uratuje w sytuacji gdy nasz telefon ma rozładowaną baterię lub po prostu zapomnieliśmy go wziąć ze sobą, ułatwi też pisanie SMS-ów dzięki wykorzystaniu klawiatury komputerowej.

Aktualnie usługa została uruchomiona na zasadzie ogólnodostępnych testów wersji Beta. Aby włączyć TelePlay należy wysłać SMS o treści _ START _ na numer _ 8083 _ (usługa będzie aktywna przez 30 dni). Następnie należy wejść na stronę www.tele.playmobile.pl i zalogować się używając loginu i hasła używanego na _ PLAY24 _.

Po aktywowaniu usługi wszystkie połączenia przychodzące i SMS-y kierowane są zarówno na telefon, jak i do aplikacji TelePlay. Użytkownik sam decyduje jak odbierze połączenie. Do prawidłowego działania usługi zalecane jest korzystanie z łącza o prędkości wysyłania rzędu jednego megabita.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)