Trwa ładowanie...
djkgfd0
CHIP

Ruszyła zbiórka na... Symulator kamieni

Powstał już Symulator Kozy, więc... chyba nie mamy się czemu dziwić. Rock Simulator kilka dni temu trafił na listę Steam Greenlight i dzięki głosom zebranym od graczy szybko trafił do czołówki. Wysoki wynik oznacza, że gra już wkrótce zadebiutuje na platformie Valve.
Share
Ruszyła zbiórka na... Symulator kamieni
Źródło: chip.pl
djkgfd0

Nie jest jeszcze jednak gotowa. Niezależne studio Strange Panther potrzebuje 500 dolarów, aby móc dokończyć grę. W tym celu wystartowała kampania w serwisie crowdfundingowym Indiegogo.

Tytuł gry brzmi absurdalnie, jednak jej twórcy "uspokajają" tłumacząc, że ich produkcja nie będzie polegać na wcieleniu się w... kamień. Rock Simulator to gra dla "entuzjastów kamieni":

_ Ten symulator to marzenie każdego wielbiciela kamieni. Pozwoli na oglądanie najpiękniejszych okazów z różnych zakątków świata. Od zielonych równin po bezkresne solniska. W grze znajdzie się kilkadziesiąt wyjątkowych lokacji _ - piszą o swojej grze jej twórcy.

djkgfd0

Każdy, kto wesprze twórców kwotą w wysokości co najmniej 50 dolarów dostanie drobny upominek - 4 kamienie. Twórcy obiecują, że jeden będzie większy od pozostałych.

Gra (o ile) zostanie wydana jako darmowy tytuł.

Strona Rock Simulator 2014, na Steam Greenlight cieszy się wyjątkową popularnością, więc nic dziwnego, że jej twórcy postanowili nieco zarobić na poczuciu humoru graczy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Tak prezentuje się Motorola Moto 360

djkgfd0

Podziel się opinią

Share
djkgfd0
djkgfd0
Więcej tematów