Ruszają otwarte testy beta gry Quake Live

Ruszają otwarte testy beta gry Quake Live

Ruszają otwarte testy beta gry Quake Live
25.02.2009 12:30, aktualizacja: 25.02.2009 13:15

Po wielu miesiącach zamkniętych testów firma id Software zapewnia szerszemu gronu użytkowników możliwość zapoznania się z grą Quake Live w wersji beta. Produkt uruchamiany w środowisku przeglądarki internetowej to nowa odsłona wydanej blisko dziesięć lat temu gry Quake III Arena.

W grudniu 199. roku na rynek trafiła gra Quake III Arena. Pozycja kierowana do miłośników sieciowych potyczek do dziś cieszy się sporą popularnością. Firma id Software, producent gry, pracuje nad jej odpowiednikiem uruchamianym w środowisku przeglądarek internetowych. Nowa odsłona hitu sprzed dekady nosi nazwę Quake Live i od kilku miesięcy jest poddawana zamkniętym testom. Obecnie ruszają otwarte testy, dzięki czemu z wersją beta będzie mogło zapoznać się szersze grono użytkowników. Gra oferuje pięć trybów rozgrywki. Zmagania można toczyć na ponad 40 arenach.
Chętni do zapoznania się z wersją beta mogą rejestrować się na oficjalnej stronie gry Quake Live - http://www.quakelive.com. Znajdą tam również szczegółowe informacje o wymaganiach sprzętowych i systemowych, obszerną instrukcję oraz zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)