Russel Hobbs - trzy sposoby na grillowanie

Russel Hobbs - trzy sposoby na grillowanie

Russel Hobbs - trzy sposoby na grillowanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.07.2013 11:07

Producent zapewnia, że dzięki swojemu projektowi grille elektryczne marki Russell Hobbs umożliwiają redukcję do 42 procent tłuszczu. W ofercie znajdują się urządzenia różnej wielkości: Compact, Family lub Entertaining.

Projekt grilli Russell Hobbs umożliwia redukcję tłuszczu z przyrządzanych posiłków. Specjalne kanały odprowadzają tłuszcz z potraw do tacki odciekowej. Dla większej efektywności odciekania możliwa jest regulacja konta nachylenia grilla (np. w przypadku tłustego mięsa). Użycie masła czy oliwy w czasie grillowania nie jest konieczne dzięki zastosowaniu nieprzywierającej powłoki na płytach.

Urządzenia posiadają zamykaną pokrywę z dodatkową płytą grzewczą, która skracać ma czas pieczenia, a ruchome zawiasy umożliwiają dostosowanie położenie płyt do grubości porcji.

Compact Grill 18850-56

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ten grill o niewielkich rozmiarach to urządzenie skierowane do osób samotnych i par. Na płycie grzewczej o powierzchni 38. cm2 można przygotować do trzech porcji posiłku. Istnieje możliwość przechowywania grilla w pionie.

Sugerowana cena detaliczna - 179 złotych

Family Grill 18870-56

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Umożliwia przygotowanie posiłku dla większej rodziny lub grupy znajomych. Na 51. cm2 powierzchni grilla można przyrządzić do pięciu porcji żywności. Istenieje możliwość przechowywania grilla w pionie.
Sugerowana cena detaliczna - 229 złotych

Entertaining Grill 18603-56

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Przeznaczony na małe przyjęcie. Jednorazowo można przyrządzić na nim dziesięć porcji - cztery na grillu i sześć na ruszcie griddle (dodatkowa pojedyncza płyta grzewcza do smażenia). Te dwie części grilla mogą być używane pojedynczo jak i wspólnie dzięki osobnej regulacji temperatury.

Sugerowana cena detaliczna - 379 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)