Russel Hobbs - trzy sposoby na grillowanie

Russel Hobbs - trzy sposoby na grillowanie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.07.2013 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent zapewnia, że dzięki swojemu projektowi grille elektryczne marki Russell Hobbs umożliwiają redukcję do 42 procent tłuszczu. W ofercie znajdują się urządzenia różnej wielkości: Compact, Family lub Entertaining.

Projekt grilli Russell Hobbs umożliwia redukcję tłuszczu z przyrządzanych posiłków. Specjalne kanały odprowadzają tłuszcz z potraw do tacki odciekowej. Dla większej efektywności odciekania możliwa jest regulacja konta nachylenia grilla (np. w przypadku tłustego mięsa). Użycie masła czy oliwy w czasie grillowania nie jest konieczne dzięki zastosowaniu nieprzywierającej powłoki na płytach.

Urządzenia posiadają zamykaną pokrywę z dodatkową płytą grzewczą, która skracać ma czas pieczenia, a ruchome zawiasy umożliwiają dostosowanie położenie płyt do grubości porcji.

Compact Grill 18850-56

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ten grill o niewielkich rozmiarach to urządzenie skierowane do osób samotnych i par. Na płycie grzewczej o powierzchni 38. cm2 można przygotować do trzech porcji posiłku. Istnieje możliwość przechowywania grilla w pionie.

Sugerowana cena detaliczna - 179 złotych

Family Grill 18870-56

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Umożliwia przygotowanie posiłku dla większej rodziny lub grupy znajomych. Na 51. cm2 powierzchni grilla można przyrządzić do pięciu porcji żywności. Istenieje możliwość przechowywania grilla w pionie.
Sugerowana cena detaliczna - 229 złotych

Entertaining Grill 18603-56

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Przeznaczony na małe przyjęcie. Jednorazowo można przyrządzić na nim dziesięć porcji - cztery na grillu i sześć na ruszcie griddle (dodatkowa pojedyncza płyta grzewcza do smażenia). Te dwie części grilla mogą być używane pojedynczo jak i wspólnie dzięki osobnej regulacji temperatury.

Sugerowana cena detaliczna - 379 złotych

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)