Rozmowy bez limitu w DRSA

Rozmowy bez limitu w DRSA

07.05.2007 21:11, aktual.: 08.05.2007 12:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Długie Rozmowy wprowadza nowe usługi z nielimitowanymi rozmowami do sieci stacjonarnych.

Firma Długie Rozmowy wprowadza nowe cenniki z nielimitowanymi rozmowami do sieci stacjonarnych. Oferta kierowana jest do abonentów Telekomunikacji Polskiej.

W standardowej usłudze wszyscy abonenci w ramach sieci Długie Rozmowy mogą rozmawiać za darmo, cała dobę we wszystkie dni tygodnia. Także korzystanie z dostępu do Internetu dial-up nie wiąże się z ponoszeniem opłat. Korzystanie z tego planu nie jest warunkowane stałymi opłatami (ryczałtami). Płatne są jedynie połączenia poza sieć.

Dodatkowo można skorzystać z usługi "Bez Limitu" za 48,80 zł miesięcznie i dzwonić bez żadnych ograniczeń do wszystkich abonentów sieci stacjonarnych na terenie Polski (lokalne i międzymiastowe). Usługa dostępna jest dla klientów domowych i firm, a korzystanie z niej nie jest związane z koniecznością zawarcia umowy na czas określony. Firma nagradza także kwotą 10 zł za każda polecona osobę.

_ - Klub Długich Rozmów to oferta nawiązująca do sprawdzonych wzorców z rynku brytyjskiego. W ramach przedsprzedaży ponad 1200 osób zdecydowało się skorzystać z propozycji. Nasi klienci od teraz rozmawiają miedzy sobą za darmo. Bez żadnych dodatkowych opłat _ - mówi Andrzej Binkowski, Prezes DRSA.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)