Router dla posiadaczy internetu radiowego

Router dla posiadaczy internetu radiowego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.07.2013 14:35, aktual.: 23.07.2013 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TP-Link TL-WR843ND to wielofunkcyjny, bezprzewodowy router pracujący w standardzie N, który dodatkowo oferuje funkcję klienta WISP oraz opcje pasywnego zasilania PoE poprzez port WAN. Dzięki temu jest ciekawą propozycją dla użytkowników korzystających z internetu drogą radiową.

Urządzenie w domyślnym trybie pracy - klient-router - umożliwia korzystanie z usług bezprzewodowego dostawcy internetu, a dodatkowo pozwala na udostępnienie takiego łącza za pomocą Wi-Fi lub kabla Ethernet urządzeniom pracującym w sieci lokalnej. W trybie bezprzewodowym router TP-LINK oferuje transfer danych z prędkością do 30. Mb/s. Dzięki temu użytkownicy mogą swobodnie korzystać z rozmów głosowych VoIP, transmisji strumieniowych w jakości HD czy gier online.

Dodatkowym atutem TL-WR843ND jest port RJ-4. WAN obsługujący pasywne zasilanie PoE. Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku konieczności instalacji routera w miejscach gdzie niedostępne są gniazda sieci elektrycznej, na przykład na zewnątrz budynków. W trybie tym długość kabla Ethernet, za pomocą którego urządzenie będzie zasilane, wynosić może do 30 metrów. Dzięki temu możliwa jest wygodna instalacja routera w optymalnej lokalizacji.

TP-LINK TL-WR843ND wyposażony jest również w przycisk WPS, który umożliwia szybkie zestawienie szyfrowanego połączenia bezprzewodowego.

Cena: 139 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)