Router Belkin N1 Vision - sieć też może być designerska

Router Belkin N1 Vision - sieć też może być designerska

Router Belkin N1 Vision - sieć też może być designerska
04.03.2009 11:38

Czy router może stać się elementem aranżacji wnętrza? Firma Belkin udowadnia, że tak, przedstawiając Router N1 Vision - zaawansowane technologicznie a zarazem doskonale prezentujące się urządzenie sieciowe. Router znajduje się już w ofercie firmy iSource, dystrybutora marki Belkin w Polsce.

Firma Belkin postanowiła zerwać z ogólnie przyjętym założeniem, że router musi być brzydki i powinien leżeć w ukryciu. N1 Vision to produkt, którego nie tylko nie musisz chować, ale wręcz przeciwnie –. z dumą postawisz go w centralnym punkcie swojego mieszkania. Najnowszy router N1 Vision to stylowa kompozycja błyszczącej czerni i koloru srebrnego. Charakterystyczne dla tego urządzenia jest także pionowe ustawienie oraz duży wyświetlacz LCD, na którym można znaleźć wszystkie podstawowe informacje o stanie urządzenia – szybkość transferu, liczbę podłączonych komputerów, a także godzinę i datę.

Obraz
© (fot. Belkin)

N1 Vision to jednak nie tylko wyjątkowo estetyczny router, ale także urządzenie zaawansowane technologicznie. Wykorzystuje ono najnowszy i najszybszy standard sieci bezprzewodowych 802.1. n, a 3 zamontowane anteny pozwalają w pełni wykorzystać pasmo przesyłania danych. Dzięki temu router ten charakteryzuje największy zasięg oraz najszybszy transfer spośród urządzeń oferowanych na rynku. Ponadto N1 Vision jest wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet i umożliwia podłączenie do 16 urządzeń. Ciekawostką jest fakt, że z routerem Belkina użytkownik może stworzyć 2 równolegle działające sieci, np. jedną dla domowników i jedną dla gości. Może też zdefiniować dla tych sieci odrębny poziom zabezpieczeń.

Zdaniem Rafała Marcinkowskiego, Product Managera w firmie iSource, która wprowadziła N1 Vision na polski rynek, urządzenie ma szansę zawojować rynek routerów w Polsce. –. N1 Vision to połączenie estetyki i zaawansowanej technologii z prostotą obsługi. Jestem przekonany, że urządzenie będzie cieszyło się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród użytkowników, oczekujących od sprzętu IT czegoś więcej niż tylko niezawodnej pracy – mówi Rafał Marcinkowski

Belkin N1 Vision jest już dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena urządzenia to 467 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)