ROKR E8 w Muzodajni

ROKR E8 w Muzodajni

ROKR E8 w Muzodajni
Źródło zdjęć: © Motorola
01.08.2008 09:21, aktualizacja: 01.08.2008 09:32

Muzyczny telefon, stereofoniczne słuchawki Bluetooth oraz
praktycznie nieograniczony dostęp do ulubionych piosenek. ROKR E8 od Motoroli jest dostępny w najnowszej ofercie sieci Plus GSM

*Muzyczny telefon, stereofoniczne słuchawki Bluetooth oraz praktycznie nieograniczony dostęp do ulubionych piosenek. ROKR E8 od Motoroli jest dostępny w najnowszej ofercie sieci Plus GSM: MixPlus Music Pack. Wraz z nim otrzymają słuchawki MOTOROKR S9 Stereo Bluetooth. *
Nowa propozycja operatora łączy to, co najważniejsze dla miłośników muzyki: doskonały sprzęt, służący nie tylko do słuchania muzyki, ale również do komunikacji oraz dostęp do ogromnych zasobów muzycznych za niewielką cenę.

_ Motorola docenia rolę muzyki w codziennym życiu. Większość naszych telefonów jest wyposażonych w rozbudowane funkcje muzyczne. ROKR E8 wyróżnia się spośród nich możliwością ustawienia trybu dedykowanego wyłącznie do słuchania muzyki. To znacznie ułatwia sterowanie nią. Po co więc sięgać po odtwarzacz MP3? Najnowsza propozycja sieci Plus wydaje się idealnie pasować do wszystkich, którym spodobał się ROKR E8 _ – mówi Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe.

Obraz
© Słuchawki MOTOROKR S9 (fot. Motorola)

Propozycja Plusa jest kierowana zarówno do jego obecnych, jak i przyszłych klientów oraz abonentów konkurencyjnych sieci GSM. W jej ramach, w zależności od taryfy, użytkownicy przeznaczają część doładowania bądź wykupują specjalny pakiet pozwalający na ściągnięcie do 25, 100 lub 250 utworów miesięcznie na telefon i/lub komputer (odpowiednio 5, 10, 25 zł). Z kolei klienci prepaidowi mogą wypożyczyć utwory na określony czas (w cenie 8, 16, 24 zł). Również klienci innych operatorów mogą wykupić roczny pakiet pozwalający na pobranie plików, jednak muszą całą opłatę uiścić z góry (180, 300 lub 480 zł). Transfer plików odbywa się bezpłatnie. Nowa oferta może tez przyczynić się do częściowego ograniczenia nielegalnego pobierania utworów.

ROKR E8
Telefon zdobył sobie przydomek “muzycznego kameleona”, który zawdzięcza unikatowej technologii ModeShift™. Dzięki niej wystarczy nacisnąć tylko jeden klawisz, aby przekształcić telefon w odtwarzacz muzyczny lub aparat cyfrowy. W każdym trybie wyświetlają się tylko potrzebne klawisze, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Kółko nawigacyjne FastScroll™ pozwala wygodnie przeglądać zasoby muzyczne (tryb muzyczny), kontakty, kalendarz (tryb telefonu) i multimedia. Atutem telefonu jest doskonały przestrzenny dźwięk oraz rozbudowana do 2GB pamięć wewnętrzna. Dodatkowo można ją rozbudować za pomocą karty microSD. ROKR E8 jest również wyposażony we wbudowane radio FM oraz oprogramowanie umożliwiające rozpoznanie odtwarzanej piosenki. Telefon wyróżnia się również nowoczesnym wzornictwem – to gładka i lśniąca powierzchnia, brak na niej tradycyjnej klawiatury, która wyświetla się dopiero po włączeniu urządzenia. O klasie telefonu świadczą otrzymane na targach elektroniki Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas.
ROKR E8 zdobył tytuły: w kategorii “najlepsze urządzenie Show Cellphones & Smartphones” oraz tzw. People Voice, czyli nagrodę przyznawaną przez odwiedzających targi.

ROKR E8 – wybrane MOTOcechy:
· oryginalna technologia ModeShift™ umożliwia zamianę telefonu w odtwarzacz muzyczny;
· wirtualne klawisze wyświetlane na szklanej powierzchni po naciśnięciu zachowują się jak tradycyjne;
· FastScroll™ umożliwia szybkie przeszukiwanie danych;
· technologia CrystalTalk™ zapewniająca wysoką jakość rozmów nawet
w hałaśliwym otoczeniu;
· kompatybilność z Windows™ Media Player™ 11 umożliwia łatwą wymianę muzyki z komputerem oraz dostęp do ponad 200 internetowych sklepów muzycznych;
· Microsoft™ music ecosystem support;
· obsługa formatów MP3 i MPEG-4;
· wbudowane radio FM Stereo z funkcją RDS;
· wejście 3,5 mm audio jack;
· technologia Bluetooth Stereo klasa 2, profil A2DP;
· aparat cyfrowy 2 Mpix z 8-krotnym zoomem cyfrowym;
· 2GB wewnętrznej pamięci oraz możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą kart microSD do 4GB;
· szybki transfer plików przez łącze USB 2.0;
· technologia GPRS (klasa 12) i Edge (klasa 12);
· czas rozmowy 180-360min, czas czuwania: 160-300 godz. oraz do 13 godzin odtwarzania muzyki;
· system operacyjny LinuxJava;
· wymiary: 115x53x10,6 mm, waga: 100 gramów;
· łączność poprzez SMS, MMS, e-mail, przeglądarka HTML (Symphony 1.1.0);
· panoramiczny wyświetlacz 2.0 QVGA, 240x320, 262 tys. TFT.

Telefon jest dostępny w Polsce od sierpnia, w cenie około 1000 złotych brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)