Roccat Isku - nowa klawiatura dla graczy

Roccat Isku - nowa klawiatura dla graczy

Roccat Isku - nowa klawiatura dla graczy
Źródło zdjęć: © gizmag.com
03.03.2011 11:41, aktualizacja: 05.07.2016 13:38

Firma Roccat posiadająca w swojej ofercie akcesoria dla graczy zaprezentowała nową przewodową klawiaturę – model Isku. Urządzenie oferuje sześciostopniowe podświetlenie klawiszy oraz technologię EasyShift[+]

Firma Roccat posiadająca w swojej ofercie akcesoria dla graczy zaprezentowała nową przewodową klawiaturę – model Isku. Urządzenie oferuje sześciostopniowe podświetlenie klawiszy oraz technologię EasyShift[+], dzięki której dwukrotnie zwiększa się liczba dostępnych funkcji. Ponadto wyróżnia się ciekawym wyglądem.

Isku została wyposażona w interfejs USB oraz 12. klawisze charakteryzujące się czasem reakcji na poziomie 1000 Hz. Standardowy układ został wzbogacony o szereg dodatkowych przycisków do obsługi gier oraz multimediów. Aby dać możliwość skorzystania z ponad 200 funkcji bez konieczności powiększania klawiatury, Roccat wprowadził technologię EasyShift[+], obsługiwaną za pomocą trzech stref klawiszy – M1-M5, dwudziestu przycisków EasyZone oraz T1-T3. Wszystkie znajdują się w okolicach W,S,A,D i można je zaprogramować. Nowością jest technologia Talk, która pozwala na współpracę klawiatury z myszą. W połączeniu z EasyShift[+] pozwala ona wykonywać niektóre polecenia myszy za pomocą klawiatury i odwrotnie. Niestety jak na razie jedyną myszą kompatybilna z Talk jest Kone[+].

Nowa klawiatura Roccat Isku ma trafić na rynek w drugim kwartale tego roku w cenie wynoszącej około 8. euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)