Robot posprząta za Ciebie - Agama AiBOT

Robot posprząta za Ciebie - Agama AiBOT

30.11.2010 10:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polski rynek trafią już niedługo inteligentne odkurzacze Agama, potrafiące samodzielnie posprzątać mieszkanie lub niewielkie biuro. Agama oferuje klientom trzy rodzaje robotów – AiBOT RC310A, RC320A oraz RC520A, które swoją wydajnością oraz zaawansowaniem technologicznym dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb odbiorców. Co ważne, ceny urządzeń są znacznie niższe od obecnych już na polskim rynku robotów - odkurzaczy.

W zależności od wersji, inteligentne odkurzacze potrafią posprzątać powierzchnię od 3. do 100 metrów kwadratowych. Zaimplementowano w nich od 2 do 4 programów sprzątania, dzięki czemu powinny sprostać różnym podłożom w domu, czy biurze. Wszystkie posiadają także funkcję mopa.

Wbudowane akumulatory pozwolą na 6. minut ciągłej pracy. Model Agama AiBOT RC520A posiada dodatkowo specjalną stację dokującą, do której urządzenie samoczynnie powraca, by uzupełnić zapasy energii.

Obraz
© (fot. Agama)

Odkurzacze powinny być dostępne na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 201. roku. Ich sugerowane ceny detaliczne kształtują się następująco:

• Agama AiBOT RC310A – 279 PLN brutto
• Agama AiBOT RC320A – 449 PLN brutto
• Agama AiBOT RC520. – 839 PLN brutto

Wszystkie produkty marki AGAMA objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)