Robot, który zastąpi ci mopa - dostępny w Polsce

Robot, który zastąpi ci mopa - dostępny w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.11.2013 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polskim rynku pojawiły się roboty mopujące – Braava 320 oraz Braava 380. Uzupełniają one gamę produktową marki, która do tej pory w Polsce zawierała roboty odkurzające iRobot Roomba, myjące podłogi Scooba oraz czyszczące rynny Looj.

DLF Sp. z o.o. wprowadza do oferty dwa nowe roboty mopujące – Braava 320 oraz Braava 380. Uzupełniają one gamę produktową marki, która do tej pory w Polsce zawierała roboty odkurzające iRobot Roomba, myjące podłogi Scooba oraz czyszczące rynny Looj.

Braava wyróżnia się na tle swoich dbających o podłogi krewnych - obudowa robota ma kształt prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach, a sposób poruszania znacząco różni się od znanego dotychczas z iRobota Roomba, czy Scooba. Na grzbiecie urządzenia znajdują się trzy przyciski, z których jeden odpowiada za włączenie robota, a dwa pozostałe za wybór sposobu jego sprzątania - na sucho lub na mokro. Panel przedni w kształcie prostokąta posiada czujnik dotykowy oraz amortyzatory, dzięki którym robot delikatnie styka się ze ścianami czy meblami.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Braava czyści powierzchnię w trybach na mokro (mopowanie) lub na sucho (zamiatanie), a dzięki zastosowaniu nawigacji NorthStar dociera do każdego wolnego miejsca na podłodze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także