Revo Uninstaller Pro 2.0.5 - odinstaluje każdy program

Revo Uninstaller Pro 2.0.5 - odinstaluje każdy program27.01.2010 12:30
Revo Uninstaller Pro 2.0.5 - odinstaluje każdy program
Źródło zdjęć: © IDG.pl

Twój system nie radzi sobie z odinstalowaniem niektórych programów? Na dysku zostają śmieci po kasowanych narzędziach? Zainstaluj Revo Uninstaller ?- zamiennik systemowej funkcji do odinstalowywania aplikacji.

Revo Uninstaller to program do usuwania zainstalowanych w systemie aplikacji i funkcji systemowych. Narzędzie jest zamiennikiem dla okienkowej funkcji Odinstaluj programy. Revo radzi sobie jednak lepiej z opornymi plikami.

288766729587538067
Źródło zdjęć: © (fot. IDG.pl)

Revo Uninstaller przed usunięciem danego programu tworzy kopię jego plików. Zabezpiecza również wpisy w rejestrze. Za pomocą deinstalatora można także utworzyć punkt przywracania systemu. Funkcje te zapewniają, że w razie niepotrzebnego odinstalowania jakiejś aplikacji będzie ją można szybko przywrócić do systemu.

Aby ułatwić pracę użytkownikowi deinstalator zawiera także listę ostatnio instalowanych programów i tak zwany tryb łowcy. Wystarczy wskazać za pomocą kursora program do odinstalowania (choćby zaznaczyć na pulpicie jego okno), a Revo natychmiast pozbędzie się aplikacji.

Oprócz kasowania programów, Revo Unistaler może posłużyć do usuwania z systemu śladów pozostawianych przez użytkowników. Program wyczyści historię przeglądarek, ślady po operacjach wykonywanych w programach MS Office i informacje z Windows.

Narzędzie oferowane jest w polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 3. dni, pełna wersja kosztuje 40 dolarów. Program działa bez problemów w Windows 7.
Informacje: www.revouninstaller.com

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)