Rekord polskiego crowdfundingu pobity!

Rekord polskiego crowdfundingu pobity!15.06.2015 11:37
Rekord polskiego crowdfundingu pobity!
Źródło zdjęć: © whitelook - Fotolia.com

Dotychczasowy rekord polskiej akcji społecznościowego zbierania funduszy wynosił 284 110 złotych. Nowy to 600 410 złotych!

Polski rekord akcji społecznościowego zbierania funduszy ustanowił Michał Wawrzyniak, organizator wiele mówiącej akcji Hejtoholik. Akcja ma na celu zorganizowanie ogólnopolskiej trasy #HEJTBUSTERS i spotkań z ludźmi, które pomogą rozprawić się z tematem hejtu.

Jak twierdzą organizatorzy: "Problem jest poważny, niestety, niemal nikt nie ma odwagi mówić o tym głośno. Michał Wawrzyniak od lat skutecznie zwalcza hejt w swoim życiu i wokół swoich idei. Dzisiaj, kiedy na świecie odnotowuje się coraz więcej śmiertelnych konsekwencji hejtowania, nie można już dłużej czekać. Czas działać!"

Zasięg akcji, liczba osób wspierających akcję i uzbierana kwota potwierdzają, że ludzie chcą walczyć z anonimowymi hejterami i mają dość tego aspektu "kultury", nie tylko zresztą internetowej. Już samo tak wyraźne wskazanie problemu, a obecnie skala poparcia, jakie zyskał ten projekt, to już dwa ogromne sukcesy. Oby zatem akcja #HEJTBUSTERS rzeczywiście przyczyniła się do choćby częściowego oczyszczenia Polski z tego zjawiska.

Zobacz także: Twarze płaczących dzieci na niebie w Chinach

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)