Razer Wildcat - nowy pad dla profesjonalnych graczy

Razer Wildcat - nowy pad dla profesjonalnych graczy

Razer Wildcat - nowy pad dla profesjonalnych graczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.08.2015 15:48, aktualizacja: 01.09.2015 09:42

Podczas trwających właśnie targów PAX firma Razer zaprezentowała nowy kontroler do konsoli Xbox One i komputerów PC dedykowany głównie profesjonalnym graczom.

Xbox One posiada już jednego pada dla profesjonalistów, ale Razer wierzy, że na rynku jest miejsce na kolejne urządzenie z tego segmentu. Wildcat jest o 25 proc. lżejszy od zwykłego pada do Xbox One. Kontroler posiada także 4 dodatkowe przyciski, które docelowo zapewniają szybki dostęp do takich ustawień jak wyciszenie dźwięku czy regulacja głośności czatu, ale mogą być dowolnie zmapowane przez użytkownika.

Podobnie jak w Xbox Elite, tak i tutaj znajdziemy dwa bumpery i dwa triggery umieszczone pod spodem urządzenia. Triggery pokryto aluminium natomiast drążki analogowe wykonano ze stali wzmocnionej włóknem węglowym. Uchwyty pokryto gumowymi nakładkami, które mają zapewnić dłonią lepszą przyczepność.

Niestety urządzenie nie będzie tanie. W Europie pojawi się w październiku w cenie 180 euro (około 760 zł). Być może bardziej opłacalne będzie sprowadzenie pada z USA, gdzie jego cena wyniesie 150 dolarów (około 566 zł).

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Te smartfony Samsunga dostaną Androida 6.0

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)