Razer Sabertooth - lepsza kontrola w grach na Xboksa 360

Razer Sabertooth - lepsza kontrola w grach na Xboksa 360

Razer Sabertooth - lepsza kontrola w grach na Xboksa 360
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.01.2013 14:51, aktualizacja: 04.01.2013 15:22

Razer zaprezentował dzisiaj nowy pad do konsoli Xbox 360 – Razer Sabertooth Elite Gaming Controller.

Sześć łatwo dostępnych dodatkowych i mapowalnych przycisków –. po dwa pod palcami serdecznymi i dwa klawisze na spodzie – umożliwi graczom dowolną konfigurację kontrolera, a tym samym na zwiększenie wydajności. Wbudowany ekran OLED pozwoli z kolei na łatwe dopasowanie i na płynną zmianę opcji urządzenia. Zmieniając definicję klawiszy czy czułość analogów, gracze będą mogli łatwo śledzić poczynione modyfikacje i jeszcze łatwiej wybrać optymalne ustawienia.

Poza standardowym dopasowaniem, użytkownicy mogą także przypisać dowolną funkcję do najłatwiej dostępnych klawiszy. Razer Sabertooth pozwala na ułożenie dłoni w najbardziej naturalny sposób, zwiększając tym samym szybkość reakcji i zmniejszając zmęczenie.

Kontroler jest wyposażony w lekki, odłączany kabel, z trwałym i bezpiecznym złączem. Po odłączeniu przewodu, Razer Sabertooth można włożyć do dołączonego futerału, zapewniając tym samym jego bezpieczeństwo podczas podróży. Nad rozwojem Razer Sabertooth czuwali nie tylko inżynierowie producenta, ale także sami zawodowi gracze, zmagający się na co dzień w najważniejszych turniejach na świecie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Team Epsilon, Quantic Gaming czy Team Prophecy, którzy codzienne treningi przeprowadzali właśnie przy użyciu Razer Sabertooth.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)