Razer prezentuje nowości dla graczy

Razer prezentuje nowości dla graczy

Razer prezentuje nowości dla graczy
06.10.2007 09:00, aktualizacja: 08.10.2007 09:23

Lycosa i Piranha to nowy zestaw dla graczy zaprojektowany przez firmę Razer. Pierwsze urządzenie to klawiatura, natomiast drugie - słuchawki z mikrofonem.

Klawiatura Razer Lycosa, która mierzy 469 x 168 x 15 mm ( z odłączaną podstawką pod nadgarstki - 469 x 221 x 15 mm ), przeznaczona jest dla osób poświęcającym sporo czasu na gry. Z powodzeniem nadaje się do całonocnych potyczek - zapewnia komfortową obsługę dzięki podświetlanym, programowalnym, szybko reagującym ( Razer Hyperesponse ) i pokrytym gumą klawiszom ( możemy też podświetlić same przyciski WASD ). Użytkownik może ustawić programowo dziesięć profili, pomiędzy którymi może się błyskawicznie przełączać. Do dyspozycji otrzymał też TouchPanel pozwalający na zarządzanie przyciskami multimedialnymi. Z tyłu klawiatury wyprowadzono port USB oraz gniazda słuchawkowe i mikrofonowe.

Druga z nowości - zestaw Razer Piranha - to połączenie słuchawek z mikrofonem. Wyposażony został w specjalnego pilota dzięki któremu mamy możliwość ustawiania głośności oraz wyłączania mikrofonu.

Specyfikacja urządzenia:

Słuchawki
Pasmo przenoszenia: 18 - 22,000 Hz
Impedancja: 32 Ohm
SPL: 114 dB
Kabel: 3 metry

Mikrofon
Pasmo przenoszenia: 18 - 22,000 Hz
Czułość: -38 dB
Impedancja: około 2 kOhm

Razer Lycosa trafi do sprzedaży w listopadzie w cenie 80 USD, natomiast kosztujący tyle samo zestaw Razer Piranha będzie można kupić jeszcze w tym miesiącu. Więcej informacji na temat nowości można znaleźć w informacji prasowej. - http://press.razerzone.com/content/view/251/1

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)