Ramię ART - poślij telewizor do kąta!

Ramię ART - poślij telewizor do kąta!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.01.2014 08:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uchwyt ART AR-20B umożliwia przymocowanie do ściany telewizora o masie do 45 kg i przekątnej od 32 do 50 cali. Ruchome ramię pozwoli natomiast na montaż nawet w rogu. Konstrukcja jest zgodna ze standardem VESA 400x400, który ujednolica sposób rozmieszczenia śrub montażowych. Dzięki temu, uchwyt jest kompatybilny z telewizorami wszystkich producentów.

Konstrukcja jest zgodna ze standardem VESA 400x400. który ujednolica sposób rozmieszczenia śrub montażowych. Dzięki temu, uchwyt jest kompatybilny z telewizorami wszystkich producentów.

Dzięki ruchomemu ramieniu, ekran można umieścić w odległości od 7. do 622 mm od ściany. Uchwyt można też odchylić o 12 stopni w pionie oraz nawet o 90 stopni w poziomie, co pozwala m.in. na swobodny montaż w rogu pomieszczenia.

By przytwierdzić uchwyt do ściany wystarczą 4 śruby. Istnieje jednak możliwość zainstalowania uchwytu na 6 śrubach, w przypadku, gdyby wymagały tego warunki techniczne (np. niewystarczająco mocna ściana). Model ten wyposażony jest także w blokadę, która chroni telewizor przed zsunięciem. Maksymalny ciężar montowanego urządzenia może sięgać 4. kilogramów.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 28. zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)