R2-D2 posprząta nasze biurko

R2‑D2 posprząta nasze biurko

R2-D2 posprząta nasze biurko
Źródło zdjęć: © firebox.com
04.08.2015 12:55

Biurka to meble, przy których nie tylko uczymy się, ale również pracujemy. Poza tym jest to miejsce, gdzie często spożywamy posiłki. Niestety po jakimś czasie pojawiają się na nim okruchy, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Oczywiście, blat można samemu przetrzeć wilgotną szmatką, ale po co! Specjalnie dla gadżeciarzy powstał miniaturowy odkurzacz R2-D2 Desk Vac.

Pomysł na odkurzacz zasilany z gniazda USB nie jest wcale jakiś odkrywczy, w końcu istnieją już od blisko dziesięciu lat, ale tym razem urządzenie skierowane jest przede wszystkim dla fanów Gwiezdnych Wojen. Odkurzacz przypomina z wyglądu kultowego robota R2-D2. Produkt oczywiście nie posprząta nam całego mieszkania, gdyż jego głównym zadaniem jest sprzątanie okruchów pojawiających się na naszym biurku.

Obraz
© (fot. firebox.com)

Produkt o wymiarach 13,5 x 10,5 x 1. cm wyposażono w elektryczny mechanizm zasysający śmieci, który jest zasilany z portu USB, a źródłem energii może być np. nasz laptop. We wnętrzu obudowy znajduje się niewielki pojemnik, w którym gromadzone są zasysane odpadki. Później wystarczy tylko odkręcić mu głowę i wyrzucić je do śmietnika.
Mini odkurzacz kosztuje około 9. zł

_ Źródło: coolest-gadgets.com / firebox.com / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)