Publiczna beta Nokia Mail na Ovi

Publiczna beta Nokia Mail na Ovi

Publiczna beta Nokia Mail na Ovi
23.12.2008 10:01, aktualizacja: 23.12.2008 12:32

Nokia poinformowała o udostępnieniu publicznej bety aplikacji Mail, w ramach usług dostępnych w serwisie fińskiej firmy - Ovi.com.

Już w sierpniu br. Nokia uruchomiła nową wersję testową klienta pocztowego dla wybranych telefonów z rodzin E i N. Natomiast w zeszłym miesiącu, w kilku krajach azjatyckich uruchomiona została wczesna wersja testowa usługi Nokia Mail, dostępnej w witrynie firmy - Ovi.com.

Publiczna wersja usługi pozwala skorzystać z niej wszystkim zainteresowanym. Nokia Mail współpracuje z ponad 35 modelami telefonów fińskiej firmy i pozwala korzystać z niej bezpośrednio z urządzenia przenośnego - nie jest wymagana synchronizacja z użyciem komputera.

Usługa zapewnia 1 GB pojemności na skrzynkę e-mail oraz zaawansowaną ochronę antywirusową i antyspamową oraz proste logowanie, które pozwala korzystać jednocześnie ze wszystkich usług dostępnych w serwisie Ovi.com. Nokia Mail dostępny jest w dwunastu różnych językach (w tym w angielskim, niemieckim i hiszpańskim) i jest bezpłatny.

Więcej informacji: witryna Ovi.com (w j. ang.).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)