Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF‑310

Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-310

27.05.2009 11:39, aktual.: 27.05.2009 11:57

Wysokośc mandatu za rozmowę przez telefon w czasie jazdy samochodem to 200 PLN (nie licząc punktów karnych). Przenośny zestaw głośnomówiący Nokia HF-310 nie tylko umożliwi kierowcom swobodne rozmowy przez telefon, ale również zwiększy ich bezpieczeństwo i wygodę. Produkt wchodzi właśnie na polski rynek w cenie 250 zł - zaledwie o 50 PLN wyższej od mandatu.

Zestaw głośnomówiący Nokia HF-31. to urządzenie którego można używać nie tylko w aucie, ale i biurze czy domu. Jego najważniejsze zalety to:

• Do 30 godzin rozmów bez konieczności ładowania zestawu
• 960 godzin pracy w trybie stand-by (40 dni)
• Możliwość umieszczenia zestawu w dowolnym miejscu za pomocą trzech sposobów mocowania zapewniająca wyjątkowy komfort użytkowania

Obraz

Zintegrowany z obudową klawisz odbierz/zakończ rozmowę, funkcje wybierania głosowego (voice dialing) i wybierania ostatniego numeru (redialing) zapewniają użytkownikowi zestawu pełną kontrolę w czasie połączeń oraz ogromną wygodę. Najwyższą jakośc rozmów w czasie podróży gwarantuje zastosowanie procesora DSP, który eliminuje szumy z otoczenia oraz pogłos, również we współpracy z telefonami innych producentów.

Obraz

Użytkownik może również zwiększyć lub zmniejszyć poziom głośności za pomocą wygodnego pokretła. Komfort użytkownaia zapewnia ponadto funkcja automatycznego wyłączania, dzięki której kierowca wysiadając z samochodu nie musi pamiętać o wyłączeniu akcesorium. Małe rozmiary (80 x 21mm) oraz atrakcyjne wzornictwo zestawu Nokia HF-310 to jego dodatkowe atuty które sprawiają, że pasuje on do wnętrza każdego samochodu, domu czy biura.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)