Przenośny telewizorek Cabletech - w sam raz na wakacje

Przenośny telewizorek Cabletech - w sam raz na wakacje

Przenośny telewizorek Cabletech - w sam raz na wakacje
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.06.2013 14:53

Cabletech wprowadził do sprzedaży telewizor przenośny oznaczony jako URZ0196. Urządzenie jest przystosowane do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce.

Dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T, przenośne urządzenie Cabletech umożliwia odbiór kanałów naziemnej telewizji cyfrowej. URZ019. może służyć także jako odtwarzacz multimedialny z opcją PVR-Ready, która daje możliwość nagrywania oglądanych programów na dysk zewnętrzny lub pendrive’a. Port USB sprawia, że użytkownik może odtwarzać z zewnętrznych nośników filmy lub zdjęcia w wielu popularnych formatach. Obraz wyświetlany jest na 9-calowym ekranie LCD o rozdzielczości 800x400 pikseli. Mini telewizor Cabletech został dodatkowo wyposażony w port HDMI, który pozwala przenieść obraz z urządzenia na duży ekran telewizora.

Dzięki wbudowanej baterii o pojemności 1600mAh, użytkownik może korzystać z przenośnego telewizora Cabletecha do ok. 2 godz. Wygodę użytkowania dodatkowo zapewnią dołączone obok pilota, słuchawek i antenki, zasilacze - zarówno do samochodu, jak też sieciowy.

Cena: 450 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)