Przenośny głośnik indukcyjny od Manty

Przenośny głośnik indukcyjny od Manty

Przenośny głośnik indukcyjny od Manty
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.02.2014 13:43

Manta wprowadziła do sprzedaży mobilny głośnik MA401 Sense Speaker. Do nagłośnienia wykorzystywana jest technologia indukcyjna, a zatem nie potrzebujemy żadnych kabli, ani łączenia się z telefonem przez Bluetooth, aby móc odtwarzać muzykę.

Aby odtwarzać muzykę wystarczy na urządzeniu położyć grający telefon, a dwa wbudowane sensory indukcyjne głośnika wykryją fale elektromagnetyczne pochodzące z telefonu i wzmocnią je, dając tym samym mocniejszy dźwięk. Rozwiązanie to działa ze wszystkim smartfonami, które posiadają wbudowane głośniki, oferując w ten sposób prosty i intuicyjny sposób na słuchanie ulubionej muzyki –. bez dodatkowych kabli czy konieczności użycia Bluetooth. W przypadku innych urządzeń do głośnika można podłączyć się za pomocą tradycyjnego gniazda AUX-in, kompatybilnego z takimi urządzeniami jak odtwarzacze MP3, laptopy, odtwarzacze CD i inne. Średnica wbudowanych głośników to 2x32mm, a ich moc RMS równa się 3W.

Dzięki niewielkim rozmiarom (12. x 68 x 38 mm), licznym metodom zasilania (trzy baterie AA, kabel USB oraz możliwość użycia akumulatora) urządzenie nadaje się do użytkowania poza domem.

Cena: 70 zł.

Specyfikacja techniczna:
• Moc wyjściowa 2x3W
• Głośniki 32mm
• Impedancja: 4Ω x 2
• Pasmo przenoszenia: 100Hz-18kHz
• Odstęp sygnału od szumu: ≥85DB

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)