Przenośny dysk twardy Verbatim Store ‘n’ Go Executive

Przenośny dysk twardy Verbatim Store ‘n’ Go Executive
Źródło zdjęć: © Verbatim

07.06.2011 14:11, aktual.: 07.06.2011 15:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy dysk twardy Store ‘n’ Go Executive firmy Verbatim oferuje szybkie złącze USB 3.0, pojemność 500 GB lub 750 GB oraz 256-bitowe, sprzętowe szyfrowanie AES, które zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa danych

Executive jest dostępny w trzech wykończeniach: grafitowo-szarym, srebrnym i błyszczącym czarnym. Specjalną funkcją dysku Executive jest czujnik dotykowy - wystarczy lekko dotknąć czujnik, aby uaktywnić wstępnie skonfigurowane funkcje. Dysk dostępny będzie w sklepach od lipca w zalecanych cenach detalicznych: wersja 50. GB - 312 złotych oraz wersja 750 GB za 413 złotych.

Obraz
© (fot. Verbatim)

Executive HDD to wygodne urządzenie do bezpiecznego przechowywania danych. Ze względu na obowiązkowe hasło oraz fakt, że dysk jest zarządzany przez kontroler bezpieczeństwa, wszystkie przechowywane dane są szyfrowane, co zapewnia pełną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem. Dysk Executive HDD oferuje bardzo dużą szybkość transmisji danych w przypadku współpracy z hostami USB 3.0. Jest również w pełni zgodny wstecz z interfejsem USB 2.0.

Dodatkowy pakiet oprogramowania

Do dysku Executive dołaczone jest oprogramowanie Nero Back it Up and Burn. Ponadto oprogramowanie Green Button ogranicza zużycie energii i zwiększa żywotność dysku, automatycznie przełączając Verbatim Store n Go w tryb uśpienia po wstępnie zaprogramowanym okresie czasu. Użytkownik może również wyłączyć dysk ręcznie przez kliknięcie zielonego przycisku na pulpicie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)