Przenośne kino domowe do iPod'a i iPhone'a

Przenośne kino domowe do iPod'a i iPhone'a

Przenośne kino domowe do iPod'a i iPhone'a
10.06.2009 13:43, aktualizacja: 10.06.2009 13:54

Zdjęcia, filmy i prezentacje z iPoda i iPhone, oglądane bezpośrednio na ścianie – takie możliwości daje miniaturowy projektor Pico PK 101 firmy Optoma.

Optoma Pico PK10. to niewielki i ultralekki projektor z nowej kategorii projektorów kieszonkowych, który w połączeniu z iPodem i iPhonem zmienia się w mobilne kino domowe, idealne na wakacje. Urządzenie wraz z bateriami waży zaledwie 115 gramów i bez problemu mieści się w kieszeni jeansów. Mimo niewielkich rozmiarów w Pico drzemią spore możliwości.

Obraz

Ten miniaturowy projektor potrafi wyświetlić obraz wielkości nawet 1,5 metra. Wykorzystuje on również technologię DLP, znaną z najbardziej zaawansowanych projektorów. Producent zadbał również o, niezwykle ważną w przypadku urządzeń przenośnych, wytrzymałą i w pełni ładowalną baterię. –. Wysoką wydajność baterii zapewnia także wykorzystanie lampy LED, która znana jest z małego poboru energii – dodaje Paweł Martyniuk.

Żywotność lampy LED szacowana jest na 20 000 godzin. – Taka żywotność jest kilkukrotnie wyższa niż w standardowych projektorach i oznacza, że Pico może zapewniać nam przynamniej 3 godziny rozrywki dziennie przez najbliższe 18 lat – przekonuje Paweł Martyniuk. Sugerowana cena detaliczna Optoma Pico PK 101 to 1760 zł brutto. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją w systemie door-to-door.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)