Przeglądarka Opera na nowym Nintendo DSi

Przeglądarka Opera na nowym Nintendo DSi
Źródło zdjęć: © Nintendo

02.04.2009 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nintendo DSi z przeglądarką Opery trafia do sklepów w Europie Zachodniej 3 kwietnia 2009 r., a w USA – dwa dni później. Opera i Nintendo wspólnie zmieniają sposób korzystania z Internetu. Specjalnie zaprojektowana dla Nintendo DSi wersja przeglądarki Opera będzie udostępniona bezpłatnie w internetowym sklepie Nintendo DSi.

Przeglądarka Nintendo DSi umożliwia wydajne korzystanie z Internetu dzięki wszystkim zaletom ekranu dotykowego. W efekcie surfowanie po sieci jest proste, intuicyjne i swobodne dla ludzi w każdym wieku.

Obraz
© (fot. Nintendo)

Opera jest zachwycona współpracą z Nintendo w celu umożliwienia wszystkim miłośnikom Nintnedo DSi na świecie łatwego korzystania z Internetu –. powiedział Jon von Tetzchner, prezes Opera Software. – Nintendo, jeśli chodzi o swoje produkty, nie zadowoliłoby się niczym, co nie jest najlepsze. Wierzymy, że przeglądarka Nintendo DSi w zupełności współgra ze standardami jakości i innowacyjności Nintendo.

Dostępność
Nintendo DSi będzie wprowadzone do sprzedaży we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i państwa Beneluksu 3 kwietnia. W USA pojawi się 2 dni później.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)