Przechytrzyć szefa

Przechytrzyć szefa

Przechytrzyć szefa
26.02.2008 09:43, aktualizacja: 26.02.2008 12:52

Wykorzystując komputer w pracy nie zawsze służy on tylko i
wyłącznie do wywiązywania się z powierzonych nam zadań. Czasem przed
monitorem przydaje się chwila relaksu i wtedy uruchamiamy gry,
przeglądamy portale internetowe czy wyświetlamy filmiki zamieszczone w
rozmaitych serwisach

*Wykorzystując komputer w pracy nie zawsze służy on tylko i wyłącznie do wywiązywania się z powierzonych nam zadań. Czasem przed monitorem przydaje się chwila relaksu i wtedy uruchamiamy gry, przeglądamy portale internetowe czy wyświetlamy filmiki zamieszczone w rozmaitych serwisach. *
Niekoniecznie spodoba się to naszemu szefowi, dlatego warto zastanowić się nad tym jak się zabezpieczyć przed nagła kontrolą naszej pracy przez przełożonych. Wyłączanie uruchomionych aplikacji nie związanych z naszą pracą może być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli robimy to w stresie i pod presją czasu.

Ale spokojnie, jest urządzenie, które raz na zawsze rozwiąże nasz problem i sprawi, że bez przeszkód, jednym przyciskiem wyświetlimy na ekranie pożądane przez szefa obrazy. Jego nazwa to "Panic Buton".

Wystarczy podłączyć je do portu USB komputera i postawić w zasięgu naszej dłoni by jednym przyciśnięciem guzika wyświetlić na ekranie przygotowane przez producenta szablony z zaawansowanymi tabelami i wykresami. Użytkownik ma również możliwość tworzenia własnych schematów, na które mogą składać się np. zrzuty obrazów z używanych w biurze aplikacji itp.

Urządzenie ma wymiary 9 x 5 x 4,5 cm i zasilane jest z portu USB. W zestawie znajdziemy płytę CD z dołączonym oprogramowaniem. Gadżet kosztuje 56.95 złotych, to niewiele biorąc pod uwagę nerwy, które jest on w stanie nam zaoszczędzić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)