Prostownica do włosów MPR-04 z kolorowym akcentem

Prostownica do włosów MPR‑04 z kolorowym akcentem

Prostownica do włosów MPR-04 z kolorowym akcentem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.07.2012 10:07

Puszące się włosy i niesforne loki to problem wielu kobiet. Jeśli marzymy o prostych i lśniących kosmykach, to najłatwiej uzyskać ten efekt dzięki prostownicy.

Każdy chce od czasu do czasu zmienić swój wygląd –. najczęściej zaczynamy od fryzury. Jeśli nie chcemy od razu ścinać lub farbować włosów, można użyć prostownicy, która skutecznie na kilka godzin je wygładzi. Panie, które na co dzień mają na głowie burzę loków, ze spływającymi prostymi kosmykami mogą nawet nie poznać się w lustrze.

Na rynku jest duży wybór urządzeń, które pomogą nam w takiej metamorfozie. Ostatnio dołączyła do nich prostownica firmy MPM oznaczona symbolem MPR-04. Cechuje ją ciekawy design, który zainteresuje osoby chcące wprowadzić trochę koloru do swojej łazienki. Model ten dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-niebieskiej oraz biało-zielonej. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w ceramiczne płytki ozdobione kwiatowym wzorem. Prostownica ma obrotowy przewód zasilający, który pozwala na swobodne manewrowanie urządzeniem podczas prostowania włosów, a co za tym idzie, dotarcie do każdego niesfornego pasemka.

MPR-04 kosztuje ok. 50 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)