Promocje w internetowym sklepie Mio

Promocje w internetowym sklepie Mio

Promocje w internetowym sklepie Mio
14.11.2008 14:00

Aby otrzymać 10%
zniżki należy po wyborze produktu wpisać w odpowiednim miejscu kod
promocyjny

*Za pośrednictwem strony http://pl.mio-store.com można od tej pory nie tylko nabyć akcesoria do urządzeń Mio, ale również uzyskać wsparcie techniczne i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania urządzeń Mio. *

Dla pierwszego tysiąca klientów sklepu Mio przygotowało niespodziankę w postaci 10% zniżki na dokonane przez nich zakupy. Aby otrzymać 10% zniżki należy po wyborze produktu wpisać w odpowiednim miejscu kod promocyjny „EXPLORE1” i kliknąć przycisk „kod promocji”. Od ceny zostanie automatycznie odliczone 10% wartości produktu. Szczegóły dotyczące najnowszych promocji dostępne będą na stronie internetowej sklepu.

W ofercie sklepu dostępne są akcesoria do urządzeń nawigacyjnych Mio: uchwyty samochodowe, zasilacze samochodowe i sieciowe, etui, anteny TMC, dzięki którym można uzyskać dostęp do najświeższych informacji o ruchu drogowym.

W przyszłości oferta sklepu zostanie poszerzona o mapy takich krajów jak Norwegia, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania, USA, Australia. Za pośrednictwem sklepu będzie można również nabyć aktualizacje map do dostępnych w sprzedaży urządzeń nawigacyjnych Mio.

Więcej informacji na temat sklepu internetowego Mio można znaleźć na stronie http://pl.mio-store.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)