Promocja dla studentów w Asterze

Promocja dla studentów w Asterze

Promocja dla studentów w Asterze
Źródło zdjęć: © Aster
26.08.2008 16:31

Od 26. sierpnia Aster przygotował specjalną ofertę promocyjną dla studentów. Promocja obejmuje wybrane kombinacje produktów i jest stworzona z myślą o studentach i osobach wynajmujących mieszkanie, które nie mogą przyjąć zobowiązania na dłuższy czas.

Osoby, które zamieszkują w zasięgu sieci Aster i chcą skorzystać z oferty _ Aster Student _ mogą podpisać umowę na preferencyjnych warunkach. Minimalny okres korzystania z usługi to 9 miesięcy. Z promocji można skorzystać do 31. października.

_ Tworząc ofertę "Aster Student" pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom osób, które studiują i wynajmują mieszkanie np. na okres kilku miesięcy i chcą korzystać z usług: telewizji, Internetu i telefonu stacjonarnego. Wybraliśmy produkty, które są najpopularniejsze wśród młodych ludzi. Oferowane przez nas kombinacje pakietów pozwalają na wybranie najbardziej odpowiedniej dla siebie opcji, która jest tworzona według indywidualnych potrzeb Klienta _ - powiedziała Beata Mazurkiewicz, kierownik ds. komunikacji marketingowej.

Oferowane połączenia pakietów, które są najbardziej popularne wśród młodych ludzi to: Internet TwójDom (3 Mb/s w dzień i 6 Mb/s w nocy) z pakietem telewizyjnym Basic (60 kanałów) w kwocie 156,10 zł lub z pakietem telefonicznym Twój Komfort (30 minut) w kwocie 121,99 zł.

Opcjonalnie, dostępny jest Internet TwójNet (do 256 kB/ w dzień i 512 kB/s w nocy) z pakietem telewizji Basic (60 kanałów) w kwocie 125,53 zł lub z pakietem telefonicznym TwójKomfort (30 minut) w kwocie 91,42 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)