Promocja dla studentów w Asterze

Promocja dla studentów w Asterze
Źródło zdjęć: © Aster

26.08.2008 16:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 26. sierpnia Aster przygotował specjalną ofertę promocyjną dla studentów. Promocja obejmuje wybrane kombinacje produktów i jest stworzona z myślą o studentach i osobach wynajmujących mieszkanie, które nie mogą przyjąć zobowiązania na dłuższy czas.

Osoby, które zamieszkują w zasięgu sieci Aster i chcą skorzystać z oferty _ Aster Student _ mogą podpisać umowę na preferencyjnych warunkach. Minimalny okres korzystania z usługi to 9 miesięcy. Z promocji można skorzystać do 31. października.

_ Tworząc ofertę "Aster Student" pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom osób, które studiują i wynajmują mieszkanie np. na okres kilku miesięcy i chcą korzystać z usług: telewizji, Internetu i telefonu stacjonarnego. Wybraliśmy produkty, które są najpopularniejsze wśród młodych ludzi. Oferowane przez nas kombinacje pakietów pozwalają na wybranie najbardziej odpowiedniej dla siebie opcji, która jest tworzona według indywidualnych potrzeb Klienta _ - powiedziała Beata Mazurkiewicz, kierownik ds. komunikacji marketingowej.

Oferowane połączenia pakietów, które są najbardziej popularne wśród młodych ludzi to: Internet TwójDom (3 Mb/s w dzień i 6 Mb/s w nocy) z pakietem telewizyjnym Basic (60 kanałów) w kwocie 156,10 zł lub z pakietem telefonicznym Twój Komfort (30 minut) w kwocie 121,99 zł.

Opcjonalnie, dostępny jest Internet TwójNet (do 256 kB/ w dzień i 512 kB/s w nocy) z pakietem telewizji Basic (60 kanałów) w kwocie 125,53 zł lub z pakietem telefonicznym TwójKomfort (30 minut) w kwocie 91,42 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)