Promocja aplikacji na Androida. Świetne programy za grosze!

Promocja aplikacji na Androida. Świetne programy za grosze!

Promocja aplikacji na Androida. Świetne programy za grosze!
Źródło zdjęć: © chip.pl
14.12.2011 15:09

Chwytaj okazje w Android Market

Wróżka Andzia przepowiada aplikacje i gry, które już dziś (od ok. 17:00 czasu środkowoeuropejskiego) pojawią się w promocyjnej cenie 10 centów (co daje od 34 do 35 groszy, zależnie od chybotliwego kursu złotego).

W sklepiku z aplikacjami Androida co prawda nie otrzymamy narzędzi wartych 1. miliardów w czasie trwania 10-dniowej promocji, jednak kilka ciekawostek w przedostatnim dniu przedświątecznej gorączki androidowej da się wydobyć za przysłowiowe 10 centów.

Aby szczęście Wam sprzyjało, podajemy jedynie 7 (z dziesięciu) aplikacji, które już w tej chwili można kupić, korzystając z plastikowej karty powiązanej z Google'owym portfelem.

Obraz
© (fot. chip.pl)

1. SwiftKey X Keyboard - powtórka z pierwszego dnia promocji, kto nie zdążył ma jeszcze szansę uzupełnić swojego smartfona o wygodną, wirtualną klawiaturę, obsługującą język polski.

Obraz
© (fot. chip.pl)

2. Sleepy Jack - ładna, dynamiczna strzelanina 3D, której akcja rozgrywa się w snach.

Obraz
© (fot. chip.pl)

3. DEER HUNTER 3D - warte zwykle 1. złociszy polowanie na wirtualne jelenie i niedźwiedzie 3D. Tylko dla tych, co uwielbiają takie "rozrywki".

Obraz
© (fot. chip.pl)

4. Tank Riders - zabawa dla dużych dzieci w przejażdżkę czołgiem po okupowanym przez inne czołgi terenie. Przyzwoicie wykonane plansze widziane z góry, dużo strzelania - czego chcieć więcej?

Obraz
© (fot. chip.pl)

5. Guns'n'Glory - gra typu tower defence w realiach przypominających Dziki Zachód. Mimo przeciętnej oprawy graficznej, wciąga (jak każda gra tower defence).

Obraz
© (fot. chip.pl)

6. ZENONIA - piękna gra fabularna w japońsko-cukierkowych realiach. Tylko dla fanów mangi i anime, odsłoniętych kończyn i epickich walk.

Obraz
© (fot. chip.pl)

7. ezPDF Reader - obowiązkowo trzeba wydać te 1. centów, jeśli mamy już dosyć przeglądania dokumentów PDF za pomocą przerośniętego, powolnego Readera, którego dołączył nam w pakiecie programów producent smarfona. Potrafi czytać PDF-y głosem syntezatora mowy. Przyda się również do dodawania notatek do dokumentów PDF i oglądania plików o dużych rozmiarach.

Pozostałe aplikacje sami znajdziecie w sklepiku Google'a, prawda?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Internauci o Linuksie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)