Programy TVP dostępne w telewizorach Samsung

Programy TVP dostępne w telewizorach Samsung

21.04.2011 15:22

TVP i Samsung podpisały porozumienie, na mocy którego multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL stała się częścią platformy Samsung Smart TV. Tym samym użytkownicy telewizorów Samsung uzyskali dostęp do bazy seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych, a także do publicystyki TVP.

Multimedialna aplikacja internetowa VOD.TVP.PL, która stała się częścią platformy Samsung Smart TV, pozwala w dowolnym czasie oglądać wybrane programy emitowane przez TVP. Dzięki aplikacji użytkownicy telewizorów marki Samsung uzyskali dostęp do zasobu seriali, filmów fabularnych, dokumentalnych i publicystyki.

Obraz
© (fot. Samsung)

Aplikacja VOD.TVP.PL umożliwia oglądanie najciekawszych i najpopularniejszych pozycji w ramówce TVP, takich jak: „Ranczo”, „rodzinka.pl”, „Instynkt”, „Tomasz Lis na żywo” czy „Makłowicz w podróży”. W tej chwili w aplikacji dostępnych jest także ponad 50 filmów dokumentalnych oraz blisko 30 filmów fabularnych. Treści dostępne w aplikacji będą ciągle aktualizowane o emisje nowych seriali, filmów i programów publicystycznych, w tym o nowości z ramówki oraz materiały archiwalne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)